Hesabım
  Sol Şerit
  Ortalama puan
  2,6
  22 Puanlama ve 5 Eleştiri
  dağılımı 5 Eleştiri notla
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Sol Şerit hakkında görüşlerin ?

  5 kullanıcı eleştirisi

  chucky-play
  chucky-play

  Takip Et! 6 Takipçi 32 Eleştirisini Oku

  4,5
  26 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Çok eğlenceli harika bir film. Kesinlikle izleyin. Türk sinemasının son dönemdeki en eğlenceli sıcak filmlerinden biri. Umarım hep böyle filmler yapılır ve bir sürü çöp filmin arasında kaybolup gitmez bu güzel film.
  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 478 Takipçi 898 Eleştirisini Oku

  2,0
  30 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Gülmek için değil de boş vakti değerlendirmek için izlenebilecek film. Ortalamanın altında, hiçbir oyuncunun kendini ön plana çıkaramadığı basit bir yapım olmuş.
  Murat K.
  Murat K.

  Takip Et! 22 Takipçi 188 Eleştirisini Oku

  1,0
  30 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Burak Satıbol ve Özgürcan Çevik’in filmin fersah fersah üstündeki performansları ve her şeyiyle olmamış bir film.Gereksiz küfürler,oyuncuların neredeyse dalga geçerek yaptıkları Ankara şivesi,Selin Şekerci’nin sadece 10 saniye oynaması,Deniz Baysal’ın sürekli uyuması.Haydi,siz de bu eleştriyi okuyarak vakit kaybetmeyin.Hemen 3 aptal kafadarın başına gelmeyen kalmaz önermesiyle bir film çekin.Mutlaka bir metropole güzelleme yapın ki en azından o şehirdeki gişeniz iyi olsun.Seyirciyi ise boşverin.Nasıl olsa ne çeksen izlerler (!)
  Eminn
  Eminn

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  0,5
  30 Haziran 2016 tarihinde eklendi
  yıl olmuş 2016 halen çektiğimiz filmlere bak yaa..bir gram kalite bir gram oyunculuk yok..yerli yapım bir film dedim bakalım dedim yarım saat zor dayandım boşa zaman kaybı bir film..
  Berdan H.
  Berdan H.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  31 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Arkadaşlarımla Batman Versus Superman filmine gitmek üzere sinemaya gittiğimizde gişede bilet almak üzere bulunanların neredeyse tamamının Batman-Superman filmine bilet alması içimdeki mazlumu destekleme duygusunu dürtükledi ve arkadaşlarımın aksine birden ağzımdan Sol Şerit filmine bir bilet cümlesi dökülüverdi. Salona girince içimde acaba iyi mi kötü mü yaptım duygusu belirirken film başladı. Kaderime razı bir şekilde filmi izlemeye başladım. Ve daha ilk sahneden itibaren bu sıcak ve samimi film beni içine aldı. Belki de büyük beklentiyle gitmediğim için olabilir ama film baştan sona beni çok eğlendirdi ve güldürdü. Oyunculuk ve reji bence oldukça dengeliydi. Özellikle Maruf ve Burak Satıbol bölümleri beni çok güldürdü. Film çıkışında diğer arkadaşlarımın yüzlerindeki memnuniyetsiz ifade de bende Almanya'yı yenmiş bir Afrika ülkesi takımı hazzı yarattı. Filmi kesinlikle öneriyorum.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top