Hesabım
  Sol Şerit
   Sol Şerit
  25 Mart 2016 Sinemada | 1s 33dk | Klasik
  Yönetmen İnci Balabanoğlu Ahiska
  |
  Senarist Özgür Ağaoğlu
  Oyuncular: Cem Aksakal, Sertan Erkaçan, Memetcan Diper
  Üyeler
  2,6 22 Puanlama, 5 Eleştiri
  Beyazperde
  2,0
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet

  Film,  üç arkadaşın başından geçen yol macerasına odaklanıyor:  Çocukluk çağından beri birbirinden ayrılmayan üç arkadaş Cem, Barış ve Volkan; Cem’in düğünü için Ankara’dan Denizli’ye doğru yola çıkmaya hazırlanmaktadır. Fakat daha yolculuk başlamadan olaylar patlak vermeye başlar. Düğüne yetişmek zorunda olan kahramanlarımızın başına türlü belalar gelirken, düğün evindeki krizler de komik ve macera dolu bir yol hikayesine eşlik edecektir. 

  Terra Film’in yapımcılığında hayata geçirilen yerli komedi oyuncu kadrosunda Cem Aksakal, Sertan Erkaçan, Memetcan Diper, Deniz Baysal, Ceyda Ates, Hazal Türesan, Sermet Yesil, Alper Baytekin, Serkan Genç, Burak Satıbol , Fatih Al , Mehmet Taner Rumeli , Özgürcan Çevik, Ayten Uncuoglu, Hikmet Karagöz, Nadim Güç, Atilla Doğukan Güçyılmaz , Emre Ertunç ve Selin Sekerci isimleri yer alıyor. Filmin yönetmenliğini İnci Balabanoğlu Ahiska üstlenirken senaryo Özgür Ağaoğlu’na ait.

  Beyazperde Eleştirisi

  2,0
  Yetersiz
  Sol Şerit

  Olsa da, olmasa da ...

  Yazar: Burçin Aygün
  Türk komedi filmlerinini önlenemez ilerleyişi devam ediyor! Gerek gerçek manada yüreklere dokunan, kahkahadan kırıp geçiren, gerekse perdeye sadece bakakalmanıza sebep veren yerli güldürüler vizyondaki egemenliğini koruyor. İsmi lazım değil bir proje ile adeta "şaha kalkan" yeni nesil Türk komedi anlayışı, her hafta birden fazla örneği ile bizleri yerden yere vuruyor. Açık konuşmak gerekirse, bazıları bu işi cidden iyi yapıyor, salondan yüreğiniz ferah, gönlünüz neşeli ayrılıyorsunuz. Geri kalanlar ise izleyicisine daha çok sıkıntı vermekle yetiniyor. Bu hafta vizyona giren taze komedi Sol Şerit filmi, her ne kadar muazzam bir iş başaramasa da, izleyen için acı dolu bir deneyime dönüşmüyor. Muhteşem Yüzyıl da dahil olmak üzere, senelerdir pek çok TV projesinde görev alan ve hatta Arkadaşlar Arasında gibi önemli bir denemede yardımcı yönetmenlik yapan İnci Balabanoğlu Ahiska da Sol Şerit

  Fragmanlar

  Sol Şerit - Fragman 2:13
  Sol Şerit - Fragman
  19.466 gösterim
  Öneriler

  Son Haberler

  Vizyondaki Filmler!
  Haberler - Özel Dosyalar
  24 Mart 2016 Perşembe
  Yolu Açın, Sol Şerit Geliyor!
  Haberler - Sektörden
  Yeni yerli komedi Sol Şerit filminden fragman ve poster yayınlandı.
  24 Şubat 2016 Çarşamba

  Oyuncular

  İzleyici eleştirisi

  chucky-play
  chucky-play

  Takipçi 32 değerlendirmeler Takip Et!

  4,5
  26 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Çok eğlenceli harika bir film. Kesinlikle izleyin. Türk sinemasının son dönemdeki en eğlenceli sıcak filmlerinden biri. Umarım hep böyle filmler yapılır ve bir sürü çöp filmin arasında kaybolup gitmez bu güzel film.
  Mert H
  Mert H

  Takipçi 1.250 değerlendirmeler Takip Et!

  2,0
  30 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Gülmek için değil de boş vakti değerlendirmek için izlenebilecek film. Ortalamanın altında, hiçbir oyuncunun kendini ön plana çıkaramadığı basit bir yapım olmuş.
  Murat K.
  Murat K.

  Takipçi 188 değerlendirmeler Takip Et!

  1,0
  30 Mart 2016 tarihinde eklendi
  Burak Satıbol ve Özgürcan Çevik’in filmin fersah fersah üstündeki performansları ve her şeyiyle olmamış bir film.Gereksiz küfürler,oyuncuların neredeyse dalga geçerek yaptıkları Ankara şivesi,Selin Şekerci’nin sadece 10 saniye oynaması,Deniz Baysal’ın sürekli uyuması.Haydi,siz de bu eleştriyi okuyarak vakit kaybetmeyin.Hemen 3 aptal kafadarın başına gelmeyen kalmaz önermesiyle bir film çekin.Mutlaka bir metropole ...
  Devamını oku
  Eminn
  Eminn

  4 değerlendirmeler Takip Et!

  0,5
  30 Haziran 2016 tarihinde eklendi
  yıl olmuş 2016 halen çektiğimiz filmlere bak yaa..bir gram kalite bir gram oyunculuk yok..yerli yapım bir film dedim bakalım dedim yarım saat zor dayandım boşa zaman kaybı bir film..

  Fotoğraflar

  Bunları Biliyor musunuz?

  Detaylar

  Filmin final sahneleri Denizlide çekildi.

  Detaylar

  Filmin bir sahnesi İncilpınar Parkında çekildi.

  Detaylar

  Çekimlerin ardından Sol Şerit ekibi Pamukkale'yi gezdikten sonra Denizli'den ayrıldı.

  Teknik bilgiler

  Ülke Türkiye
  Dağıtımcı Pinema
  Yapım yılı 2016
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar 3 başlık
  Bütçe -
  Dil Türkçe
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Yorumlar

  Back to Top