Hesabım
  Kayhan
  Ortalama puan
  1,0
  yayın
  • Hurriyet
  • Sözcü

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  Basın Eleştirisi

  Hurriyet

  Yazar: Uğur Vardan

  Toparlarsak; kuşkusuz kendi kuşağının komedi alanındaki yetenekli isimlerinden Şahan Gökbakar’ın sürekli kendini tekrarlayan ve kalıcı işleri imza atmaktan kaçınan tavrının yeni bir örneği ‘Kayhan’. Bana söz söylemek düşer mi, bilmiyorum ama yine de söyleyeyim: Naçizane bu tavrın, yetenekli bir sinemacı olduğuna inandığım (‘Gen’le heyecan verici bir giriş yapmıştı yönetmenlik uğraşına) kardeşi Togan Gökbakar’ın kariyerine de etki yaptığı kanısındayım. Neyse, zaten önümüzdeki günlerde sinematografiden ziyade daha çok ‘Kayhan’ın gişesi konuşulacak, tartışılacak.

  Eleştirinin tamamı için: Hurriyet

  Sözcü

  Yazar: Burak Göral

  Güldürürken düşündüren komedi yapmayın tamam da, niye 'güldürürken kötüleştiren' filmler yapmakta bu kadar ısrarcısınız? Topluma bir eser üreten 'yaratıcı' kişinin bu toplum üzerine hiç mi bir manevi sorumluluğu yoktur? "Kayhan" filmi 13 yaşının üstüne hitap eden bir film. Ana karakterinin olumsuz tavırlarını olumlayan, şuursuzca üretilmiş, bağırış çağırış içinde başlayıp biten, eğlencesiz bir film. Yine de izlemeyi tercih ederseniz bunu bilerek izleyiniz...

  Eleştirinin tamamı için: Sözcü
  Daha Fazlasını Göster
  Back to Top