Hesabım
  Anamız Var 2
  Anamız Var 2
  Vizyon tarihi belirsiz | Komedi
  Yönetmen Hasan Doğan
  Oyuncular: Füsun Demirel, Alper Saldıran, Tuğçe Kurşunoğlu
  Üyeler
  3,0 2 Puanlama, 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet

  Anamız Var 2, babasının yeniden evlenmesine karşı çıkan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Sibel ile Oğuz evlilik hayali kuran iki gençtir. Ancak Sibel’in annesi Semra Hanım’ın vefat etmesi gençlerin beklemesine neden olur. Aradan geçen 6 aydan sonra artık Sibel ve Oğuz’un evlenmesine bir mani kalmaz. Bu haber Ülfet’i sevindirirken Firdevs’in canının sıkılmasına neden olur. Ülfet’in istediği kızı almasını istemeyen Firdevs, bu durumu engellemenin yolunu arar. Bu sırada Sibel’in babası Kamil’in evlenmek istediğini duyan Firdevs, Kamil ile evlenebilmek için plan yapmaya başlayan. Firdevs, ince ince işlediği plan sayesinde, Sibel ile Oğuz evlenmeden önce Kamil ile evlenmeyi başarır. Bu evlilik mahallede ve civar ilçelerde büyük bir etki yaratır. Ama en çok etkilenen Kamil’in kızı Sibel’dir. Babasının yaptıklarına bir türlü anlam veremeyen Sibel, bu evliliğe karşı çıkmak için her şeyi yapsa da sonunda kabullenmekten başka yapacak bir şeyi kalmaz.

  Öneriler

  Oyuncular

  İzleyici eleştirisi

  Zühtü Mete DİNLER
  Zühtü Mete DİNLER

  4 değerlendirmeler Takip Et!

  3,0
  7 Nisan 2020 tarihinde eklendi
  film dizi mantığı ile uzun bakışmalar ilgili olsada film müzikleri ile doldurularak ve zayıf bir senaryo ile çekilmiş. komedi unsuru var ama gülmek zor. biraz daha senaryoyu sıklaştırıp konuşmayı çoğaltıp karakteri derinleştirmeliydiniz. ha iKonuşmalar mahalle kültürünü yansıtmıyor. Özellikle yan karakterlerin. arka planda ki yan hikayeler var ama doldurulmamış. izlenirmi izlenir. aile filmimi evet ama senaryo yok. ...
  Devamını oku

  Fotoğraflar

  Teknik bilgiler

  Ülke Türkiye
  Dağıtımcı -
  Yapım yılı 2019
  Metraj uzun metrajlı film
  İlginç Detaylar -
  Bütçe -
  Dil Türkçe
  Görüntü formatı -
  Renk Renkli
  Ses formatı -
  Yapım formatı -
  Viza numarası -

  Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

  Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri 2019, En iyi film: Komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler : 2019.

  Yorumlar

  Back to Top