Hesabım
  Titanik
  Ortalama puan
  4,6
  6616 Puanlama
  Titanik hakkında görüşlerin ?

  427 Kullanıcı yorumları

  5
  272 Eleştiri
  4
  99 Eleştiri
  3
  15 Eleştiri
  2
  33 Eleştiri
  1
  4 Eleştiri
  0
  4 Eleştiri
  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  5,0
  19 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  söylenebilecek bir sey varmii izlemiyen kaldimi :D rose rosee:((((((((
  throughout
  throughout

  Takip Et! Takipçi 367 Eleştirisini Oku

  4,0
  30 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Güzel bir film.. özellikle final etkileyici.. ama abartıldığı kadar muhteşem bir film değil bence.. 8/10
  erzincansporlu
  erzincansporlu

  Takip Et! Takipçi 306 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Mart 2007 tarihinde eklendi
  Bu kadar abartmaya gerek yok. Gerçek sinemasever kendi favorisini bilir, neyin iyi neyin kötü olduğunu bilir! Bu film ne iyi ne kötü bana sorarsanız. Bu filmde beni sıkan, etkilemeyen, boşluklar var.. Anlamsız ancak bilerek yapılmış gibi yanlışlar var... Bu filme yıllar önce 7 vermişim, şimdi düşünüyorum da ne çok puan vermişim..!
  delicewatt
  delicewatt

  Takip Et! Takipçi 244 Eleştirisini Oku

  3,0
  1 Kasım 2006 tarihinde eklendi
  bu film tek değil de iki kelimeyle;çok kötü.
  VcdSamimiyeti
  VcdSamimiyeti

  Takip Et! Takipçi 283 Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Ocak 2009 tarihinde eklendi
  Güzel film.Ama en iyisi değil bence.Bu filme en romantik film diyenler romantik film izlememişlerdir.
  Furkan Y.
  Furkan Y.

  Takip Et! Takipçi 214 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Kasım 2014 tarihinde eklendi
  Heyşeyin çok iyi düşünüldüğü, takliklerinin yapılmaya çalışıldığı ama başarılamadığı, kısacası onlara sadece toz yutturacak filmdir. Filmin kamera arkasını ve o koca geminin ve denizde yüzen insanları gördükten sonra vay be diyerek gülmüştüm. Filmde beğenilmeyecek bir bölüm pek olmamasına rağmen insanımızca çok kolayca bulunabilmektedir :)
  Fahri07
  Fahri07

  Takip Et! Takipçi 308 Eleştirisini Oku

  4,5
  13 Eylül 2011 tarihinde eklendi
  gerek konusu gerek oyunculugu ve gerekse müzikleri ile her açidan mükemmel bir film.tabii filmi bu kadar mükemmel yapan yönetmen cameronun basarisi birazda oyuncularin iyi seçilmesi ve iyi oynamasi...film aski ve sevgiyi çok iyi anlatiyor.sonu ise çok dramatik bitiyor:(filmin sonunda leonardonun ölmesine üzüldüm ama senaryo geregi.billy zaneye ise kötü rol yakismis.aslinda bu filmi her zaman sinemada izlemek lazim ama buda pek mümkün olmuyor.sonuç olarak mükemmel bir film
  Engin Yüksel
  Engin Yüksel

  Takip Et! Takipçi 1.426 Eleştirisini Oku

  4,5
  29 Temmuz 2012 tarihinde eklendi
  fazla yoruma gerek olmayan muhteşem bir film 9/10
  Chev
  Chev

  Takip Et! Takipçi 952 Eleştirisini Oku

  4,5
  14 Nisan 2009 tarihinde eklendi
  Müziğiyle,atmosferiyle,gerilimiyle,romantizmiyle..o bir efsane..Yıllarca unutlmayacak yapımlardan.
  MojoRising
  MojoRising

  Takip Et! Takipçi 380 Eleştirisini Oku

  4,0
  10 Nisan 2012 tarihinde eklendi
  Sanırım filmi 15 yıldan beri izlemeyen bir tek ben kalmıştım :) Film vizyona girdiğinde de izleyip son kişi olmaktan kurtuldum :) Yıllar önce sinemada kaçırdığım, sonrasında da Tv'de uzun süresi ve reklam süreleri ile zaten daha da uzayacak diye Dvd'ye ertelediğim, Dvd'de üstüne düşmediğim filmi yıllar sonra 2012 yılında vizyonda izleme şansını elde ettim. Açıkcası 20'li yaşlarımda ''Aman Titanic işte, sulugözlü bir gençlik filmi en fazla'' diye de çok küçümsemişliğimde vardı filmi. Ama galiba zaman en çok değerli olana yarıyor, değerli olanı koruyormuş. Yıllar sonra 2012 gözlükleriyle filmi izlememe rağmen filmde en ufak bir demodelik görmedim. Evet film eski bir filmdi ama asla eskimemişti. Karşımda ''Rüzgar Gibi Geçti'', Casablanca'' filmleri kalibresinde taptaze bir klasik buldum. Sanırım bu klasik gün geçtikçe değeri artarak yarınlara kalacak. Yıllar geçsede defalarca izlenecek.
  Ogulcan B.
  Ogulcan B.

  Takip Et! Takipçi 236 Eleştirisini Oku

  4,5
  13 Ekim 2012 tarihinde eklendi
  Bu film için ne diyebilirim bilmiyorum hayatımın filmlerinden biridir Titanic kesinlike müthiş bir başyapıt,kaç defa izledim bilmiyorum ama böyle bir film sinemada tekrar gösterilir de ben gitmez miyim hiç tabiki de gittim ve sinemada 3D şeklinde izledim yine etkilendim yine çok beğendim.Açıkçası filmin 3D olması filme bence pek bir şey katmamış bide filmin sanırım görüntü kalitesini arttırmak amacıyla film sinema perdesine tamamıyla kaplamıyor o biraz kötü olmuş ama film tabiki de mükemmel.İlk yarı da çok etkilendiğimi söyleyemem ama ikinci yarının öyle bir etkileyiciliği var ki filmin özellikle sonlarına doğru tamamıyla film etkisi altında bırakıyor izleyeni açıkçası filmin sonlarına doğru arkadaşla duygulandık diyebilirim.Baştan sona kaç defa izleseniz bile yine heyecanladıran yine duygulandıran ve yine soluk soluğa izleyebileceğiniz bir film Titanic.Kesinlikle herkese tavsiye ederim gidin sinemada izleyin derim bu fırsat bir daha elinize geçmez kesinlikle sinemada izlenmeli.
  Şamil Ö.
  Şamil Ö.

  Takip Et! Takipçi 171 Eleştirisini Oku

  4,0
  28 Nisan 2018 tarihinde eklendi
  Trajik batışının üzerinden 100 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen bile hep duymuşuzdur Titanik'in ismini ve halen de duymaktayızdır. Döneminin en ihtişamlı sanat eseri olan Titanik, insanlar için o kadar derin bir anlam ifade etmiştir ki; binlerce ton ağırlığındaki bir demir yığını olmasını bile göz ardı etmiştir insanlar, ''batamaz'' demiştir. Daha ilk seferinde uğradığı feci kazadan dolayı batarak Atlantik'in soğuk ve karanlık sularına gömülmesinden onlarca yıl sonra, ''ıssız mezarının'' keşfedilmesiyle tekrar canlanmıştır, kendisinden yüzlerce yaş küçük ve kendisini hiç görmemiş insanların zihinlerinde. Titanik'in senarist ve yönetmen koltuğunda oturan James Cameron da işte bu insanlardan sadece bir tanesidir. Dünya deniz tarihinin en feci kazalarından bir tanesi olan Titanik'in sonu da kendi ihtişamına yakışır bir şekilde olmuştur.Tıpkı binlerce emeğin biraraya gelip Titanik gibi bir sanat eserini inşa ederek su üzerine indirmesi gibi; James Cameron da binlerce emek sonucunda bu ihtişamlı başlangıcı ve sonu anlatan Titank'i beyazperdeye yansıtmıştır. 200 milyon dolarlık bütçesiyle döneminin en pahalı filmi ve 2 milyar dolarlık hasılası ile bu alanda bir ilk olan Titanik de tıpkı; inşa maliyeti en pahalı olan ve boyutlarıyla bir ilk olan adaşı Titanik gibi ''ilklerin ve enlerin'' temsilcisidir. En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülleri başta olmak üzere tam 11 dalda Oscar alan Titanik de en az gemi olan adaşı kadar ihtişamlıdır. Aynı zamanda ''o gün Titanik'te neler yaşandı?'' sorusuna cevap arayan sinemaseverler için en ufak teknik detayların dahi işlendiği ve ekstra olarak hoşunuza gidecek, DiCaprio ve Kate Winslet'in başrolünde olduğu kurgusal bir aşk hikayesini barındıran sevimli bir belgesel niteliğindedir. Kısacası James Cameron'un eseri tıpkı adaşı Titanik gibi ihtişamlı, değerli ve yıllar geçse dahi hafızalarda yer edecek türdedir ve son olarak; 100 yıl önce batan Titanik'in yolcuları gibi kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyen sinemaseverleri, adına yakışacak şekilde Titanik gibi bir film izlemeye davet etmektedir.
  ill-key
  ill-key

  Takip Et! Takipçi 211 Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  Gerçekten harika bir film .. Abartıldığı filan yok .. Film izliyorum diyen birisi varsa önce bu filmi izlemeli :)
  Ekrem Doydu
  Ekrem Doydu

  Takip Et! Takipçi 263 Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Temmuz 2011 tarihinde eklendi
  ahmetsevinç titanik 2 diye bişey yok..90lar görüşüne tamamen katılmıyorum..Verdiğin film örnekleri titaniğe göre çok saçma allahtan oscar görevlileri senin kafandan değilde aldık 11 oscarı;)
  sinema
  1 ziyaretçi
  5,0
  1 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Bu film felaket duygu dolu bir film :(
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler
  Back to Top