Hesabım
  Richard Madden ve Priyanka Chopra'lı Casus Dizisi "Citadel"den İlk Görseller!

  Russo Kardeşler tarafından yönetilen casus dizisi Prime Video'da yayınlanacak.

  Prime Video

  "Avengers: Endgame", "Avengers: Infinity War" ve "Captain America: The Winter Soldier" gibi Marvel Sinematik Evreni'nin en beğenilen filmlerinden bazılarına imza atan, son olarak Netflix'te yayınlanan "The Gray Man" filmini yöneten Anthony Russo ve Joe Russo'nun sıradaki projesi "Citadel"den ilk görseller yayınlandı.

  Başrollerini Richard Madden, Priyanka Chopra Jonas ve Stanley Tucci'nin üstlendiği dizinin konusuna dair detaylar gizli tutuluyor ve sadace aksiyon ağırlıklı bir casus dizisi olduğu vurgulanıyordu. Yayınlanan ilk görsellerde de "Citadel"in aksiyon ve gizem ağırlıklı yapısı yansıyor.

  Amazon Prime Video'da 28 Nisan'da prömiyer yapacak olan dizi, küresel bir tehdidi durdurmak için dünyanın dört bir yanından bir araya gelen casusların hikayesini ele alıyor ve Mason Kane (Madden) ve Nadia Singh (Chopra) adlı ajanları takip ediyor. Russo kardeşlerin Patrick Moran ile birlikte yarattığı "Citadel"in, aynı evrende geçen ve Hindistan, Makska gibi farklı ülkeleri de hikayeye dahil eden birkaç farklı dizinin birbirine bağlanacağı büyük bir evren yaratması amaçlanıyor.

  2023'ün En Çok Beklenen Dizileri

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video

  .

  Prime Video
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top