Hesabım
  Prime Video'nun "Fallout" Uyarlamasından İlk Görseller!

  Dizi "Westworld"ün yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy'un imzasını taşıyor.

  Prime Video

  Amazon Prime Video, "Fallout" video oyunu serisinin beklenen canlı aksiyon TV dizisi uyarlamasından ilk resmi fotoğrafları yayınladı. 12 Nisan 2024'te yayınlanmaya başlayacak dizinin fragmanının da yakın zamanda paylaşılması bekleniyor.

  Oyunlar, kıyamet sonrasında, 1950'ler temalı Amerika Birleşik Devletleri'nde geçiyor. Her oyunda oyuncular, Amerika'nın dışındaki çorak toprakları keşfederken ve kendilerini şu anda Dünya'da dolaşan mutant yaratıklara karşı savunurken hayatta kalmaya çalışan farklı bir kişinin kontrolünü ele alıyor.

  Proje, "Westworld" yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy'un imzasını taşıyor ve 1997'de başlayan ve çok sayıda devam oyunu doğuran oyunlara dayanıyor. Ancak "Fallout 3" gibi beğenilen oyunlardan birinin doğrudan uyarlaması ya da yeniden anlatımı değil. Bunun yerine, oyunla aynı dünyada var olan ama kendine has bir hikaye anlatacak.

  Ella Purnell liderliğindeki oyuncu kadrosunda, Aaron Moten, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Moises Arias, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams, Frances Turner gibi isimler yer alıyor. Ceneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner yapımcılığı üstleniyor.

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video

  Fallout

  Prime Video
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top