Hesabım
  "Emily in Paris" 4. Sezona İlk Bakış!

  "Emily in Paris"in 4. sezonuyla 15 Ağustos'ta geri dönüyor!

  Netflix

  Netflix, "Emily in Paris"in yaklaşan 4. sezonundan ilk kareleri yayınladı. Dizi bu sezonda iki kısım halinde yayınlanacak ve ilk beş bölüm 15 Ağustos'ta, geriye kalan beş bölüm ise 12 Eylül'de Netflix kütüphanesine eklenecek.

  Dördüncü sezonda, Camille (Camille Razat) ve Gabriel'in (Lucas Bravo) düğünü gibi dramatik olayların ardından Emily'nin (Lily Collins) iki adama karşı güçlü hisleri vardır: Gabriel ve Alfie (Lucien Laviscount).

  Ancak Gabriel'in bebek beklemesi ve Camille ile Alfie'nin Emily ve Gabriel hakkındaki en büyük korkularının gerçeğe dönüşmesiyle birlikte işler ana karakter için pek de ideal değildir.

  Yeni sezonun resmi özeti şu şekilde:

  "Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) iş yerinde, evliliği uğruna geçmişinden gelen çetrefilli bir ikilemle yüzleşmek zorunda kalır ve Agence Grateau ekibi personel değişiklikleriyle uğraşır. Mindy (Ashley Park) ve grup Eurovision'a hazırlanırken fonlar tükenince tutumlu davranmak zorunda kalırlar. Michelin yıldızına ulaşmak için birlikte çalışan Emily ve Gabriel'in kimyası yadsınamaz ama iki büyük sır, onlarıi hayal ettikleri her şeyi mahvetme tehlikesiyle karşı karşıya bırakır."

  Henüz nasıl, ne zaman ve neden olduğunu bilmese de Emily ve arkadaşları bu sezon Roma'ya gidecekler; Collins daha önce karakterinin bir Roma tatiline çıkacağını söylemişti.

  Darren Star imzalı Emmy adayı dizinin dördüncü sezonunda Julien (Samuel Arnold), Luc (Bruno Gouery) ve Antoine (William Abadie) geri dönecek.

  "Emily in Paris" 4. Sezon

  Netflix

  "Emily in Paris" 4. Sezon

  Netflix

  "Emily in Paris" 4. Sezon

  Netflix

  "Emily in Paris" 4. Sezon

  Netflix

  "Emily in Paris" 4. Sezon

  Netflix
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top