Hesabım
  Marvel'ın "Secret Invasion" Dizisinde Hangi Oyuncuları Göreceğiz?
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 17 Oca 2022 - 14:37

  "Marvel Studios’ Secret Invasion", Skrulların form değiştirerek dünyaya sızmasının ardından onları durdurmak için verilen mücadeleyi konu ediyor.

  1. +

  Marvel'ın Disney Plus'ta yayınlanacak olan "Marvel Studios' Secret Invasion" dizisi, küçük ama yıldızlar geçidi gibi bir kadroya sahip. Secret Invasion'da daha önce Marvel Sinematik Evreni'nde izlediğimiz Nich Fury, Talos ve Maria Hill karakterlerini canlandıran Samuel L. JacksonBen Mendelsohn ve Cobie Smulders'ın yanı sıra Marvel dünyasına ilk kez adım atacak isimler de yer alıyor. 

  Marvel Stüdyolarının bşkanı Kevin Feige'nin, kaynak materyal olan çizgi romandan çok daha derin ve ayrıntılı bir hikaye anlatacağını söylediği dizi, daha çok Nick Fury ve Talos'un kozmik bir komplo teorisini çözmeye çalışmasına odaklanacak. Yüksek profilli isimleri bünyesine katan dizi, diğer bol yıldızlı Marvel projelerine kıyasla (Avengers Endgame, Eternals) daha az kişiden oluşan bir kadroya sahip.

  Dizinin şimdilik bilinen kadrosunda son yıllarda dikkatleri üzerine çeken, Oscar ödüllü oyuncu Olivia ColmanGame of Thrones dizisinde canlandırdığı Daenerys Targaryen karakteri ile kalplerimizi kazanan Emilia Clarke; The OAPeaky Blinders gibi yapımlarda izlediğimiz Kingsley Ben-Adir; Thelma and LousieQuiz Show gibi klasikleşen filmlerde rol alan Christopher McDonald yer alıyor. Christopher McDonald'ın, ileride diğer Marvel filmlerinde de yer alacak orijinal bir karakteri  canlandıracağı biliniyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top