Hesabım
  "Her Şey Dahil" Galasından Renkli Görüntüler!
  7 Ara 2022 - 15:13

  "Her Şey Dahil" 9 Aralık'ta Sinemalarda!

  Sacro Film
  Sacro Film

  Yapımını Sacro Film’in, yapımcılığını Metin Özcan ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği komedi filmi ‘Her Şey Dahil’ filmi cuma günü vizyona giriyor. Sinema sezonunun en orijinal komedisi olarak tanımlanan ‘Her Şey Dahil’ ekibi ve oyuncuları gala gecesinde bir araya geldi.

  Sacro Film

  ‘Her Şey Dahil’ şarkısının söz yazarı ve bestecisi Güler Özince’nin canlı müzik performansı sergilediği gecede gösterim öncesi kameralar karşısına geçen film ekibi duygularını dile getirdi:

  Filmin konusu: kısaca şöyle: Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım, dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşır. Kardeşler ödenmesi gereken son iki taksidi denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Faruk, Ayhan ve Kasım bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır. Faruk ve Fulden arasında yaşananlar da tüm bu karmaşaya tuz biber ekecektir…

  Gürgen Öz

  Sacro Film

  Biz çok eğlenerek, sabahları Datça’da yüzerek, keyifle, halkla iç içe, güzel insanlarla, güzel mekanlarda pozitif bir film çektik ve bu filme de yansıdı. Kış vaktinde, bu naif ve tatlı film içinizi ferahlatacak. Güzel manzaralarla, güneşle, denizle, tatlı şarkılarla, güzel sahnelerle içinizi rahatlatacak. Hepimizin sıkıldığı bu gergin dönemde bizi biraz neşelendirecek bir film amaçladık ve başardık. Ailecek izleyebileceğiniz, için küfür veya aşağılama olmadan rahatsız etmeyen bir hikayesi var. Bu tatlı işe hepinizi bekliyoruz.

  Hakan Bilgin

  Sacro Film

  Ben Datça’ya ilk defa film için gittim, Özgün’ün oralı olduğunu öğrendik. Biz Özgün için çektik bu filmi... Datça’yı çok sevdik, çok iyi insanlarla tanıştık. Gürgen’in de dediği gibi bu soğuk ve gergin dönemde keyifli bir aile filmi ortaya koyduk, herkesi bekliyoruz.

  Özgün Bayraktar

  Sacro Film

  Türkiye’nin cennet köşesi dediğimiz bir yerde çok güzel çok keyifli bir iş çektik. Umuyorum ki çok eğleneceksiniz. Film içerisinde bizim başımıza binbir türlü iş geliyor ama tüm bunlara rağmen filmi çok keyifli bir şekilde bitirdik. Umuyorum ki herkes çok keyifle filmi izler.

  Hakan Eser

  Sacro Film

  Başta Hande Hanım ve Metin Bey olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarımın hepsine teşekkür ederiz. Biz bir aydan biraz daha fazla süre için Datça’da eğlenmeye gittik ve eğlenirken sizlere güzel bir şey hediye ettik. Sadece bu film özelinde değil lütfen herkes sinemaya gitsin, sinemalara destek olalım. Dijital platformlar tabii ki olacak ama sosyalleşelim, sinema ve tiyatroları ihmal etmeyelim, çok teşekkürler.

  Metin Özcan & Hande Alpaslan

  Sacro Film

  Metin Özcan: Sacro Yapım olarak ilk filmimiz vizyona giriyor ancak bol kahkahalı çok güzel bir film oldu, çok güldük ve eğlendik. Başta yönetmenimiz olmak üzere, bütün oyuncu arkadaşlarımız ve Gürgen bey tecrübelerini konuşturdu. Muhteşem bir senaryo ve oyunculuk performansları ortaya çıktı. Darısı inşallah bundan sonraki filmlerin de başına, çok güzel çalışmalarımız olacak.

  Kaan Yılmaz

  Sacro Film

  Hazal Erişkin

  Sacro Film

  Nikki Wild & Hakan Bilgin

  Sacro Film

  Rüya Coriç

  Sacro Film

  Eymen Mesut Kılıç

  Sacro Film

  Aslı Bankoğlu

  Sacro Film

  Gökhan Tevek

  Sacro Film

  Leman & Atilla Dorsay

  Sacro Film

  Nikki Wild

  Sacro Film

  Orhan Kılıç

  Sacro Film

  Özgün Bayraktar & Gürgen Öz

  Sacro Film

  Umay Pelin Akdoğan

  Sacro Film

  Yağmur Ün

  Sacro Film
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top