Hesabım
  Francis Ford Coppola'nın "Megalopolis" Setinden Yeni Görüntüler!
  23 Oca 2023 - 16:36

  Filmin yapım sürecinin kaosa sürüklendiği, çekimlerin devam edemeyeceği iddia edilmişti...

  .

  Adam Driver, Jon Voight, Nathalie Emmanuel ve Shia LaBeouf, geçtiğimiz Çarşamba gecesi ABD'nin Atlanta kentinde, Francis Ford Coppola'nın 120 milyon dolarlık bütçeli destansı filmi "Megalopolis"in sahnelerini çekerken fotoğraflandı.

  Bol makyajlı LaBeouf, beyaz bir Yunan elbisesiyle birlikte, altın bir korse, altın çelenkli başlık ve gladyatör topuklu ayakkabılar giyerken, Driver ve Voight altın varaklarla süslenmiş smokinlerde görüldü.

  SNL yıldızı Chloe Fineman gibi çeşitli oyuncular da altın çelenklerle süslenmiş ve günümüz ortamında da olsa ağır bir Antik Roma Yunan tanrıçası motifiyle buluşan dökümlü elbiselerle görüntülendi. Olay Olay yerindekilere göre, çekimler birkaç kadının bir limuzinin üzerinde şampanya şişelerini tutarken dans etmesini içeriyordu.

  Bir felaketin ardından New York şehrini bir ütopya olarak yeniden inşa etmeye çalışan bir mimarın hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Aubrey Plaza, Forest Whitaker, Laurence Fishburne, Talia Shire, Jason Schwartzman ve Dustin Hoffman gibi isimler de yer alıyor. Film "Modern Amerika'da geçen ve Catiline Komplosuna dayanan bir Roma destanı" olarak tarif ediliyor.

  Geçtiğimiz günlerde, Coppola'nın kendisinin finanse ettiği filmde krizler yaşandığı, teknik ekipten birçok kişinin işten çıkarıldığı ve çekimlerin durabileceği iddia edilmişti. Hem Coppola hem de Adam Driver bu iddiaları yalanladılar.

  Francis Ford Coppola "Megalopolis" Hakkındaki İddiaları Yalanladı

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top