Hesabım
  "Transformers: Canavarların Yükselişi" Filminden Yeni Karakter Afişleri Yayınlandı

  9 Haziran'da sinemalarda!

  Paramount Pictures

  İzleyicilerle buluşmasına sayılı günler kalan "Transformers: Canavarların Yükselişi" filminden yeni karakter posterleri yayınlandı. Transformers serisinin kahramanları ve kötü adamları nesiller boyu hayranlarını büyüledi. "Beast Wars: Transformers" çizgi film serisi de yıllarca en sevilen Transformers uyarlamalarından biri oldu.

  9 Haziran'da vizyona girecek olan "Canavarların Yükselişi" bu klasik hikayeyi yeniden başlatarak beyaz perdeye taşıyor ve Transformers mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Steven Caple Jr. tarafından yönetilen film serideki 7. film ve aynı zamanda "Bumblebee" filminin doğrudan devam filmi.

  1990'lı yıllarda geçen "Canavarların Yükselişi", Brooklyn'den Peru'ya uzanarak dünyayı dolaşan bir macera olarak tanımlanıyor ve Dünya için mevcut savaşta onlara müttefik olarak katılacak yepyeni bir Transformers grubu olan Maximals'ı tanıtıyor. Film ayrıca Predacon and Terrorcon türlerini de tanıtacak.

  Filmin başrollerinden Anthony Ramos, Brooklyn'de ailesiyle birlikte yaşayan ve ailesine destek olan eski bir askeri elektronik uzmanı olan Noah'ı canlandırırken, Dominque Fishback bir müzede eser araştırmacısı olan Elena'yı oynuyor. Seslendirme kadrosunda ise Ron Perlman, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Pete Davidson ve Peter Cullen gibi isimler yer alıyor.

  Optimus Prime

  .

  Bumblebee

  .

  Optimus Primal

  .

  Mirage

  .

  Arcee

  .

  Wheeljack

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top