Hesabım
  Margot Robbie, Barbie Bebek Pozlarıyla Hayranlarını Büyüledi

  Margot Robbie "Barbie" filminin tanıtımı için Vogue dergisinde poz verdi.

  Vogue

  Senaryo ve yönetmenlik dallarında üç kez Oscar'a aday gösterilen Greta Gerwig'in yönettiği ve senaryosunu Noah Baumbach ile birlikte kaleme aldığı "Barbie" önümüzdeki yaz sezonunun en çok beklenen filmlerinden biri olarak gündemden düşmüyor.

  Filmin başrolünü üstlenen ve tüm zamanların belki de en ikonik oyuncağı Barbie'ye hayat veren Margot Robbie, Vogue dergisi için kameraların karşısına geçerek bir birbirinden renkli pozlara imza attı. Dergiye verdiği röportajda Robbie, aslında çocukken bir Barbie bebek hayranı olmadığını söyledi.

  32 yaşındaki yıldız, “Barbie'yi oynamak istediğimden, Barbie olmayı hayal ettiğimden dolayı bunu yapmadın” diyor, "Kulağa aptalca gelecek ama projenin geliştirme aşamasında yıllar geçene kadar Barbie'yi oynamayı gerçekten düşünmemiştim."

  Bir Barbie filmi yapmak için daha önce de girişimlerde bulunuldu, hatta Amy Schumer ve Anne Hathaway'in dahil olduğu projeler konuşuldu ancak hiçbiri hayata geçmedi. Durumu bir yapımcı olarak takip eden Margot Robbie, "dünya çapında Coca-Cola dışındaki hemen hemen her şeyden daha fazla tanınıyor" dediği Barbie'nin film potansiyelini gördü ve harekete geçti.

  Robbie'nin 2018 yılında Barbie'nin hak sahibi oyuncak firması Mattel ile yaptığı görüşmelerle başlayan süreç, Warner Bros.'un projeyi geliştirmesi, yazar ve yönetmen olarak Greta Gerwig'in işe alınmasıyla devam etti.

  Filmde Margot Robbie'nin yanı sıra sayısız Barbie ve Ryan Gosling başta olmak üzere sayısz Ken var. Oyuncu kadrosunda Emma Mackey, Dua Lipa, Issa Rae, Alexandra Shipp, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Ritu Arya, Hari Nef, Sharon Rooney, Nicola Coughlan, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Kingsley Ben-Adir ve Scott Evans, Michael Cera, America Ferrera, Michael Cera, Will Ferrell, Connor Swindells, Ariana Greenblatt, Jamie Demetriou ve Helen Mirren gibi isimler yer alıyor.

  "Barbie" 21 Temmuz'da sinemalarda!

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue

  .

  Vogue
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top