Hesabım
  Sıcak Bir Aile Hikayesi Geliyor: "Yaren Leylek" Filminden İlk Kareler!

  “Kuşa dönüşen her sevgi, sevgiye dönüşen her yolculuk için…”

  Sev Yapım

  Yaren Leylek ve Adem Yılmaz’ın dostluğu Sev Yapım’ın yapımcılığında beyaz perdeye taşınıyor. Sıcacık bir aile filmi olan "Yaren Leylek" filminin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

  Senaryosunu Arzu Yurtseven'in yazdığı, yönetmenliğini Onur Uzun'un üstlendiği "Yaren Leylek" filminin oyuncu kadrosunda; Buğra Gülsoy, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Azra Aksu, Emir Ali Doğrul, Atahan Çatalbaş, Meral Çetinkaya, Tarık Papuççuoğlu, Murat Kılıç, Cenk Gürpınar, Kıvanç Talu, Işınsu Zırh ve Ayfer Tokatlı gibi isimler yer alıyor.

  Yaren Leylek ve Adem Yılmaz’ın dostluğundan esinlenerek hazırlanan film, bir kardeşinin olması fikrine henüz hazır olmayan Adem’in, annesi Arzu ve babası Hakan’la birlikte, babaannesinin evine gelmesi ve Leylek Yaren’le tanışmasını, ikilinin ilk andan itibaren başlayan dostluklarını konu alıyor.

  Her yaş grubuna hitap eden keyifli bir aile filmi olan "Yaren Leylek" filminin Ağustos ayının başında Bursa'nın Karacabey ilçesinde başlayan çekimleri tamamlandı. Film çok yakında sinemalarda izleyiciler ile buluşacak.

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım

  Yaren Leylek

  Sev Yapım
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top