Hesabım
  Ekim Ayında İzleyebileceğiniz 8 Yeni Korku Filmi!

  Cadılar Bayramı sezonuna girdik...

  .

  Ekim ayına girmemizle birlikte Cadılar Bayramı havasına büründük ve bu sezonun olmazsa olmazı korku filmlerine kucak açmaya hazırız. Bu Ekim'de "Pet Sematary: Bloodlines", "Exorcist: İnançlı", "Testere 10" gibi halihazırda var olan ikonik korku serilerine ait olan filmlerden, "İçimdeki Şeytan" gibi tamamen yeni ve orijinal yapımlara kadar birçok korku filmi sinema salonlarında ve dijital platformlarda izleyicilerle buluşacak. Eğer siz de bu Ekim ayını korku filmleriyle geçirmek istiyorsanız bu listemiz tam sizlik. Şimdiden keyifli seyirler!

  Appendage

  Hulu

  Moda tasarımcısı Hannah'nın (Hadley Robinson) güvensizlik hissiyatı arttığında duyguları fiziksel bir forma dönüşür ve onu fiziksel olarak hastalanma noktasına ittikten sonra vücudunda kötü huylu bir büyüme oluşmaya başlar. Hannah'nın kendine olan saygısının azalması nedeniyle uzantının güçlenmesiyle bir kısır döngü başlar... 2 Ekim'de Hulu'da yayınlanan "Appendage" filminin diğer Hulu yapımları gibi ülkemizde Disney+'ta yayınlanması bekleniyor.

  Totally Killer

  Prime Video

  "Totally Killer"da Kiernan Shipka'nın canlandırdığı Jamie Hughes, annesinin 35 yıl önce arkadaşlarının Cadılar Bayramı'nda vahşice katledildiği sırada yaşadığı travmayı ciddiye almaz. Ta ki kötü şöhretli katil geri dönüp Hughes'u hedef alana kadar. Bir fotoğraf kabininde saklanırken her şeyin başlamasından hemen önce 1987'ye ışınlanır. Artık annesinin kötü kızlardan oluşan arkadaş grubunu cinayetlerden önce kurtarma göreviyle karşı karşıya kalan Jamie, gruba girip onların güvenini kazanmalıdır. "Totally Killer" 6 Ekim'de Prime Video'da...

  Exorcist: İnançlı

  .

  İki küçük kız ormanda kaybolduktan sonra tekrar ortaya çıktıklarında tuhaf davranışlar sergilemeye başlarlar. Kızları yalnız bir şekilde büyüten baba Viktor, onların korkunç halleri karşısında 1973 yapımı ikonik orijinal "Şeytan" filminden geri dönen karakter Chris MacNeil'den (Ellen Burstyn) yardım ister. "Exorcist: İnançlı" 6 Ekim'de sinemalarda!

  Pet Sematary: Bloodlines

  .

  Stephen King klasiğinin 2019 uyarlamasının ön bölümü olan "Pet Semetary: Bloodlines", sonunda bu kutsal olmayan mezarlığın ardındaki sırları açığa çıkarıyor. Jackson White, Maine'deki küçük kasabasını terk etmeye kararlı genç Jud Crandall'ı canlandırıyor, ancak kasabanın peşini bırakmayan sırlar onu dizginliyor. 6 Ekim'de Paramoun+'ta yayınlanacak olan filmin ülkemizde henüz resmi bir yayıncısı yok.

  The Mill

  Hulu

  Ülkemizde Disney+'ta yayınlanacak olan Hulu filmi "The Mill", Lil Rel Howery'nin canlandırdığı bir iş adamını konu alıyor. Bir bilgisayardan gelen uğursuz bir ses nedeniyle çalışmaya zorlandığı bir değirmende mahsur kalarak uyanan iş adamı çaresizce kaçmak ve oğlunun doğumuna tanık olmak ister, peki bunu başarabilecek mi yoksa modern bir Sisifos mu olacak?

  The Conference

  Netflix

  Belediye çalışanlarına yönelik bir ekip oluşturma konferansı, yolsuzluk suçlamalarının ortalıkta dolaşmaya ve çalışma ortamını rahatsız etmeye başlamasıyla bir kabusa dönüşür. Bu kaos ortamında gizemli bir kişi, katılımcıları takip edip, onları teker teker öldürmeye başlar. "Konferans" 13 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak.

  Testere 10

  .

  Hasta ve çaresiz John, kanserine mucizevi bir tedavi bulma umuduyla riskli ve deneysel bir tıbbi prosedür için Meksika'ya gider, ancak tüm operasyonun en savunmasız kişileri dolandırmaya yönelik bir aldatmaca olduğunu keşfeder. "Testere 10" (Saw X) 20 Ekim'de sinema salonlarındaki yerini alacak.

  İçimdeki Şeytan

  .

  Okula adapte olmak ve uyum sağlamak için ailesi ve kültürel kimliğiyle mücadele eden Hintli-Amerikalı bir genç, eski en iyi arkadaşıyla arasını açar ve bu süreçte, yalnızlığından beslenerek güçlenen şeytani bir varlığı farkında olmadan serbest bırakır. "İçimdeki Şeytan" (It Lives Inside) 27 Ekim'de vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top