Hesabım
  "Dune: Part Two" Dünya Prömiyerine Zendaya ve Anya Taylor-Joy Damga Vurdu!

  Zendaya fütüristik kostümüyle dikkat çekerken, Anya Taylor-Joy'un filmin kadrosuna katıldığı kesinleşti.

  .

  Çöl gezegeni Arrakis, "Dune: Part Two"nun yıldızlarla dolu dünya prömiyeri için Londra'nın Leicester Meydanı'nda hayat buldu.

  Kanadalı yönetmen Denis Villeneuve, 2021 yapımı "Dune"un devam filmi için izleyicileri Arrakis'e geri götürüyor ve Timothee Chalamet'nin baş karakteri Paul Atreides, babasını öldürenlerden intikam almak için Zendaya'nın canlandırdığı Chani ve Fremen adı verilen Arrakis yerlileriyle güçlerini birleştiriyor.

  "Dune: Part Two"da Rebecca Ferguson, Paul'ün annesi Jessica rolüne geri dönüyor. Geri dönen oyuncular arasında ayrıca Javier Bardem, Josh Brolin, Dave Bautista, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling yer alıyor.

  Devam filminde oyuncu kadrosuna yeni isimler de katılıyor: Baron Harkonnen'in kötü yeğeni Feyd-Rautha rolünde "Elvis" yıldızı Austin Butler, Prenses Irulan rolünde "Oppenheimer" oyuncusu Florence Pugh, Lady Margot rolünde Lea Seydoux, Imparator Shaddam IV rolünde ise Christopher Walken filmde izleyici karşısına çıkacak.

  Ayrıca Anya Taylor-Joy'un prömiyere katılmasıyla, filmin oyuncu kadrosuna dahil olduğuna dair söylentiler doğrulanmış oldu. Filmde rol alacağına dair söylentiler birkaç gün önce Letterboxd güncellemesinin jeneriğinde adının yer almasıyla başladı. Bu hızla kaldırıldı, ancak ekran görüntüleri sosyal medyada çoktan yayılmıştı.

  Prömiyerin ardından Variety de Taylor-Joy'un sürpriz bir rolle kadroya dahil olduğunu doğruladı. Oyuncunun canlandıracağı karakterin, "Dune Mesihi" kitabından uyarlanacak olan üçüncü filmde daha çok yer alması bekleniyor. Henüz resmen açıklanmasa da Taylor-Joy'un, Paul'un kardeşi Alia Atreides'e hayat vereceği tahmin ediliyor.

  "Dune: Part Two" 1 Mart'ta sinemalarda!

  Zendaya

  .

  Zendaya

  .

  Zendaya

  .

  Timothée Chalamet & Zendaya

  .

  Timothée Chalamet & Zendaya

  .

  Austin Butler

  .

  Florence Pugh

  .

  Timothée Chalamet

  .

  Anya Taylor-Joy

  .

  Anya Taylor-Joy

  .

  Rebecca Ferguson

  .

  Zendaya

  .

  Zendaya

  .

  Denis Villeneuve & Tanya Lapointe

  .

  Léa Seydoux

  .

  Léa Seydoux

  .

  Josh Brolin

  .

  Stellan Skarsgård

  .
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top