Hesabım
  Korku Takvimi Galasından Özel Görüntüler
  7 May 2022 - 16:05

  Yerli korku "Korku Takvimi" izleyici ile buluşmak için gün sayıyor..

  1. +

  Yerli korku Korku Takvimi vizyonda izleyici ile buluşmak için gün sayarken, geçtiğimiz akşam Sapphire AVM'de düzenlenen galada filmi ilk kez özel davetliler izledi. Dras Film Pictures'in yapımcılığını gerçekleştirdiği, senaryosu Esma Şevik imzası taşıyan ve Yunus Şevik yönetmenliğinde Ağva’da çekimleri tamamlanan “Korku Takvimi” 13 Mayıs'ta vizyondaki yerini alacak.

  Oyuncu kadrosunda Melisa Seda, Nevin Efe, Zafer Kora, Rümeysa Sarıarslan, Erdal AynaNihat Yılmaz, Muharrem FındıcakOktay Uncu gibi isimlerin rol aldığı Korku Takvimi filmi, Avrupa ve Amerika'da gittiği 4 festivalden ödülle döndü. Galada yoğun ilgiyle karşılanan filmin konusu şöyle;

  Kimsesiz büyüyen Hülya'nın en büyük hayali ünlü bir oyuncu olmaktır. Yıllar sonra bir gün beklediği başrol teklifi gelir, ancak film setine giderken başına gelen talihsiz kazayla başlayan serüven, filmin çekimlerinin başlamasıyla beraber kabusa döner. Hülya cevabını bilmediği birçok soruyu çözmeye çalışırken kendisini bir kördüğümün ortasında bulur, artık tek istediği bu labirentten kurtulmaktır. 

  Korku Takvimi !3 Mayıs'ta sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top