Hesabım
  "Black Adam"dan Yeni Karakter Posterleri Paylaşıldı

  Yeni karakter posterleri Dwayne Johnson ve Justice Society'i birleştiriyor.

  Dwayne Johnson'ın "Black Adam" filminden, DC anti-kahramanını ve Justice Society of America'yı içeren yeni bir dizi poster paylaşıldı. Johnson, neredeyse on yıl önce Black Adam rolüne seçildi. Uzun yıllar süren geliştirme sürecinden sora film nihayet tamamlandı ve izleyicilerle bululmasına sayılı günler kaldı.

  Çizgi romanlarda Shazam'ın düşmanı olarak karşımıza çıkan Black Adam karakteri, DC Genişletilmiş Evreni'nindeki ilk görünümü için, bir Khandaq kölesinden süper güçlü Tanrı'ya dönüşen bir anti-kahraman olarak yeniden tasarlandı. Johnson bir süredir, kendi karakterinin DC evrenindeki güç dengesini sonsuza kadar değiştireceğini vurguluyor. Film, Black Adam'ın Justice Society of America ile bir araya gelmesini de gösterecek.

  Warner Bros'un DC evrenini baştan başlatacağını söylemesinin ardından birçok filmin ve karakterin geleceği belirsiz durumda. Black Adam ve Atom Smasher, Hawkman, Cyclone ve Doctor Fate'den oluşan Justice Society'nin bu tartışmalı sinematik evrene yeni bir soluk getireceği düşünülüyor fakat Dwayne Johnson'ın çok istemesine rağmen devam filmleri gelir mi henüz bilinmiyor. Bunu büyük ölçüde filmin gişe yolculuğu belirleyecek.

  Warner Bros'un paylaştığı son posterlerde, Johnson'ın Black Adam'ının yanı sıra Justice Society üyeleri Doctor Fate (Pierce Brosnan), Hawkman (Aldis Hodge), Cyclone (Quintessa Swindell) ve Atom Smasher (Noah Centineo) karakterleri de yer alıyor. 

  "Black Adam" 21 Ekim'de sinemalarda!

  Black Adam

  Dwayne Johnson

  Hawkman

  Aldis Hodge

  Doctor Fate

  Pierce Brosnan

  Atom Smasher

  Noah Centineo

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top