Hesabım
  Nereden Nereye: Aradan Geçen 27 Yılda Beterböcek Yıldızları!
  17 Eki 2015 - 09:00

  Tim Burton'ın kariyerinin en başarılı filmlerinden biri olan ve sinema dünyasına adını altın harflerle yazdıran 1988 yapımı filmi Beterböcek'in yıldızlarına şöyle bir bakmaya ne dersiniz?

  Michael Keaton - Betelgeuse
  1. Michael Keaton - Betelgeuse +
  1988 yılında Beterböcek ile birlikte kariyerinin şaşalı günlerine başlayan Keaton, devamında gelen Batman rolüyle adeta kariyerinin zirvesine de oturmuştu. Tim Burton'ın Beterböcek'ten 1 sene sonra çektiği Batman filminde Michael Keaton'ı seçmesi, halen süre gelen tartışmalarında başlangıcı olacaktı. Acaba Bruce Wayne karakteri için Michael Keaton doğru isim miydi? Günümüz ışığında durum değerlendirmesi yaptığımızda George Clooney,Christian Bale ve son olarak Ben Affleck'i sevenler üzülmemeli ama Keaton, tam anlamıyla hepsinden bir adım önde bir Batman'di diyebiliriz.

  Batman ile birlikte kariyerinin zirvesine oturan Keaton, sonrasında uzunca bir süre düşüş yaşamıştı. 2014 yılında Birdman ile bu düşüşe son veren ve bir anda tekrardan gündemi en fazla meşgul eden aktörler arasında yer alan Keaton'ı, 2016 yılında The Founder filminde tekrar görmemiz mümkün olacak.
  Devamı...
  Tim Burton'ın klasikleşen ve kariyerinin en başarılı filmlerinden biri olan Beterböcek filminin yıldızlarının bir kısmı aradan geçen 27 yıla rağmen halen oyunculuk kariyerlerine devam ederken bir kısmı ise hayatını kaybetmiş. Jeffrey Jones ise çocuk pornosundan tutuklanan aktörler arasında. Beterböcek yıldızlarının son hallerini merak ediyorsanız bu dosyamız tam size göre!
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top