Hesabım
  Size Yaşlandığınızı Hissettirecek 10 Sinema Oyuncusu!

  Çocukluğunu bildiğimiz oyuncuların son hallerine bakmaya var mısınız?

  thedailybeast.com

  Bir zamanlar sevimli hallerini sinema salonlarında gördüğümüz çocuk aktörlerin hepsi birer yetişkin oldu. Biraz yaşlandığınızı hissetseniz de yaşlanmak, olgunlaşmak güzeldir diyerek biraz geriye dönelim dedik. Sizler için eğlenceli bir zaman tüneli hazırladık, merak etmeyin aralarında Jake Gyllenhaal yok!

  Devin Ratray

  1977 New York doğumlu oyuncu, şarkıcı ve besteci olan Devin Ratray'i Home Alone filminden tanıyoruz. 

  Bradley Pierce

  Çeşitli filmlerde seslendirme yapan Bradley Pierce hayatını iki çocuğunu yetiştirmeye adadı. Jumanji filmindeki rolünden sonra en son 2000 yılında Down to You filminde yer aldı.

  Jake Lloyd

  Anakin Skywalker rolünde Star Wars: Bölüm I - Gizli Tehlike filminde rol alan Jake Lloyd oyunculuk kariyerinde ilerleyemedi. Son olarak kendisi ile ilgili yayınlanan bir haberde şizofreni hastası olduğu ortaya çıktı.

  Joseph Mazzello

  Steven Spielberg'ün Jurassic Park filminde küçük Tim'i canlandıran 1983 doğumlu aktör ilk filmdeki performansı ile izleyicilerden tam not almıştı. Daha sonra serinin devam filmi olan Kayip dünya: Jurassic Park'ta da yer aldı.

  Barret Oliver

  The Never Ending Story filminin başrol oyuncusu Barret Oliver 1973 doğumlu. Oliver oyunculuk kariyeri dışında fotoğrafçılık da yapıyor.

  Amber Scott

  Steven Spielberg'ün yönetmenliğini yaptığı Kanca filminde Maggie Banning'i canlandıran Amber Scott şu an 31 yaşında.

  Carrie Henn

  Yaratık 2 filminin küçük sarışın kızı Carrie Henn oyunculuk kariyerini zirvede bırakarak başka hiçbir filmde rol almadı ve öğretmen oldu.

  Noah Hathaway

  1971 doğumlu Noah Hathaway çocukluğunda The Never Ending Story filminde Atreju, Battlestar Galactica'da ise Boxey rolünde kamera karşısına geçti.

  Danny Cooksey

  90'lardaki filmleri düşündüğünüzde Danny Cooksey'i kaçırmanız imkansız. Terminator 2 filminde John Connor'ın arkadaşını canlandıran Cooksey şuan 40 yaşında evli ve iki çocuk babası.

  Giorgio Cantarini

  Tank için 1000 puan toplamayı başaran çocuk Giorgio Cantarini Hayat Güzeldir filmi ile hayatımıza girdi. Cantarini Gladyatör filminde Maximus'un oğlu rolünde yer aldıktan sonra birkaç İtalyan filminde daha boy gösterdi. Umarız hayat hala onun için güzeldir!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top