Hesabım
  Sevgili ile İlk Buluşma Filmlerine Alternatifler
  29 Ara 2018 - 19:15

  Havalar soğuk, ya sinema ya battaniye paklar bizi diyorsan, sana filmler seçtik en romantiğinden..

  Kış git gide kendini hissettirken, gerek dışarıda gerek evde olsun, film izlemek en sevilen aktivitelerden biri. Peki ya müstakbel kız/erkek arkadaşınızla ilk buluşmanızda sinema ya da evde film izlemek doğru bir tercih mi? Bu kesinlikle seçtiğiniz filmle alakalı aslında.

  Birbirinizi tanımaya başladığınız o ilk günlerde, keyifli bir romantik komedi izlemek mi ya da bir dram filminde mendiller tüketip, korku filminde tir tir titremek mi? Biz, tercihinizi romantik filmlerden yana kullanın diyor ve sizi ilk buluşmaya özel seçtiğimiz alternatif yerli/yabancı filmlerle başbaşa bırakıyoruz.

  Hayalimdeki Aşk

  Ruby Sparks Yazar tıkanıklığı yaşayan yetenekli genç bir yazarın yarattığı hayalindeki kadın karakter, bir gün sayfalardan çıkıp gelir ve salonun baş köşesine oturur. Hadi şimdi sev!

  Mutluluk Zamanı

  Mutluluk Zamanı Kiralık Aşk ile gönüllerimize taht kuran Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisi bu kez sımsıcak bir aşk filmi olan Mutluluk Zamanı ile karşımıza çıkıyorlar ve adeta diyorlarki; "Kasım'da Aşk Başkadır."

  İlk Öpücük

  İlk Öpücük  Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in başrollerde yer aldığı İlk Öpücük, aslında tanıdık bir hikayeye sahip. 50 İlk Öpücük filminin Türkiye versiyonu olan film, filmin ortak yapımcılarından SONY Pictures ile birlikte Lucky Red tarafından yeniden çevrildi ve 20 Ekim'de sinemalarda!

  Karışık Kaset

  Karışık Kaset90'lardan çıkıp gelen şarkıları ile, bir çocukluk aşkının günümüze uzanan hikayesini anlatan Karışık Kaset, hem 90'lar Türkçe Pop sevenlere, hem de masum aşkları özleyenlere..

  Love Rosie

  Love Rosie Bir roman uyarlaması olan Love, Rosie yıllara meydan okuyan, sıcak ve çok sevimli bir aşk hikayesi.

  Bu İşte Bir Yalnızlık Var

  Bu İşte Bir Yalnızlık Var Tuna Kiremitçi'nin aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film, mekanları, derin sohbetleri ve naif hikayesiyle öne çıkıyor.

  What If?

  Ya Aşksa Kısa bir sürede en yakın arkadaşınız olan karşı cins, aslında hayatınızın aşkı olabilir mi? Kimbilir, belki çoktan olmuştur.

  Bir Varmış Bir Yokmuş

  Bir Varmış Bir Yokmuş Siz de yerli filmlere öncelik verenlerden misiniz? O zaman İlksen Başarır imzalı, gerçekten yaşayan karakterleri, müzikleri ve hikayesi ile Bir Varmış Bir Yokmuş diyoruz.

  Before We Go

  Gece Bitmeden Çok çaresiz kaldığın bir anda, seninle aynı kaderi paylaşan bir yabancı ile tanışırsın ve birbirinize iyi gelirsiniz, bu film de size iyi gelecek.

  Organik Aşk Hikayeleri

  Organik Aşk Hikayeleri Birbirinden bağımsız 8 kısa hikaye anlatan film, tesadüfler sonucu bir araya gelen 8 çift üzerinden aşık olma halini anlatıyor.

  Two Night Stand

  Two Night Stand New York'ta yaşayan 20'li yaşlarındaki iki genç Alec ve Megan, geceyi beraber geçirirler. Sabah Megan her şeyden pişman olup Alec'in evinden gitmek istediğinde havanın onlara bir sürprizi vardır.

  Begin Again

  Begin Again Keira Knightley'e  Adam Levine ve Mark Ruffalo'nun eşlik ettiği film, müzikleri ile mest etmeye hazır. 

  Senin Hikayen

  Senin Hikayen Sıcak bir aile hikayesini izleyiciyle buluşturan film evliliklerinin yedinci yılını tamamlayan, birbirlerini halen tutkuyla seven, 30'lu yaşlardaki Hakan ve Esra çiftini konu alıyor.

  Bu Dans Senin

  Take This Waltz Listenin en pesimist filmi bu olabilir. Yine de aşkın evrelerine oldukça gerçek bir bakış açısından baktığı ve rengarenk sahnelere sahip oluşuyla, burada olmayı hakediyor.

  Conversations with Other Women

  Başka Hatunlarla Muhabbetler New York'taki bir düğün seramonisinde karşılaşan bir kadın ve bir adam, kısa bir zaman içinde samimi bir şekilde konuşmaya başlarlar. Konuşma ve tartışmaları esnasında adam sadece anılarından konuşmaktadır. Bu anılar ilginç bir şekilde geçmişleriyle bağlantılıdır.

  Sevginin Bağladıkları

  Sleepless in Seattle Tom Hanks ve Meg Ryan'ı bir arada izlediğimiz, iç ısıtan hikayesi ile Sevginin Bağladıkları, ilk buluşmanızda gönülleri fethedebilir! Unutmayın, Mesajınız Var'dan önce bu vardı..

  İlk Aşk, İlk Dans

  Dirty Dancing Çünkü, 80’li yıllara damgasını vurmuş bir romantik film izlemek gibisi yoktur. Jennifer Grey ile Patrick Swayze müzikler ve danslar da cabası.

  Özel Bir Kadın

  Pretty Woman Richard Gere ve Julia Roberts adını unutulmazlara yazdıran, tüm zamanların en çok sevilen romantik filmlerinden biri olan Özel Bir Kadın, ilk buluşma için risksiz bir tercih.

  Bu İşte Bir Yalnızlık Var

  Bu İşte Bir Yalnızlık Var Tuna Kiremitçi'nin aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film, mekanları, derin sohbetleri ve naif hikayesiyle öne çıkıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top