Hesabım
  Birbirlerine Çok Yakışan Dizi&Film Çiftleri
  19 Ara 2017 - 00:00

  Acı ile tatlı gibi..

  Ekranlarda görmeye alıştığımız bazı çiftler, bir süre sonra çevremizden birileri gibi oluyor ve onları gerçek hayatta da ister istemez birbirlerine çok yakıştırıyoruz. Hele bu birliktelikler ekrandan beyazperdeye de uzandığında değmeyin keyfimize. Dizilerde birbirlerine yakıştırdığımız, bir çoğu daha sonradan birlikte olmaya başlayan ve yolculukları sinemaya ulaşan, dizi/film çiftleri olarak bakın kimleri seçtik?

  Özge Özpirinççi & Buğra Gülsoy

  22 Aralık'ta Acı Tatlı Ekşi ile sinemalarda boy gösterecek olan Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy çiftini ilk olarak Aşk Yeniden isimli romantik komedi dizisinde izledik ve onları çok yakıştırdık.

  Elçin Sangu & Barış Arduç

  Kiralık Aşk ile gönüllerimize taht kuran ikilinin hayranları onları o kadar birbirlerine yakıştırıyorlardı ki, yapımcılar da büyük buluşmayı daha fazla geciktirmedi ve onları Mutluluk Zamanı'nda sinemalarda izleme şansını yarattı.

  Fahriye Evcen & Burak Özçivit

  Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftini ilk olarak Çalıkuşu'nda birlikte izledik. Gerçek hayatta da birlikte olan çiftin beyazperde macerası ise 2015 yapımı olan Aşk Sana Benzer ile oldu.

  Aslı Enver & Özcan Deniz

  Aslı Enver ve Özcan Deniz'i ilk olarak İstanbul'lu Gelin'de birlikte izledik hala da izlemeye devam ediyoruz. Dizinin hayranları gibi Deniz de bu ikilinin birbirine çok yakıştığını düşünüyor olsa gerek ki, son filmi Öteki Taraf'ta yine Enver ile başrolü paylaştı.

  Berrak Tüzünataç & Engin Altan Düzyatan

  Berrak Tüzünataç & Engin Altan Düzyatan ikilisini televizyonda beraber izlediğimiz Son dizisinin ardından ikili, Bir Avuç Deniz isimli filmde yeniden bir araya geldi.

  Nurgül Yeşilçay & Özcan Deniz

  Ağa dizilerinin ağası Asmalı Konak ile hayatımıza giren Nurgül Yeşilçay & Özcan Deniz çifti, Asmalı Konak: Hayat filminin ardından geçtiğimiz sene bir romantik komedi olan İkinci Şans ile yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

  Pelin Akil & Anıl Altan

  Gerçek hayatta da birlikte olan çifti Çember dizisinde izlememizin ardından, önümüzdeki yıl Bittin Sen isimli bir de sinema filminde izleyeceğiz.

  Birce Akalay & Sarp Levendoğlu

  Küçük Ağa dizisinde başrolleri paylaşmanın ardından hayatlarını da birleştiren Birce Akalay & Sarp Levendoğlu çifti, birlikte bir de Deliormanlı isimli sinema filmine imza attılar.

  Belçim Bilgin & İbrahim Çelikkol

  Bu kez tam tersi olmuş ve Belçim Bilgin & İbrahim Çelikkol çifti, önce Sadece Sen isimli sinema filminde yer almış ardından ise Körüdğüm isimli dizide başrolleri paylaşmışlar.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top