Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Spider-Man 3'te "No Way Home" Ne Anlama Geliyor?
  2 Mar 2021 - 14:20

  Hayran teorileri Spider-Man: No Way Home'u bastı!

  Spider-Man: No Way Home
  1. Spider-Man: No Way Home +
  Spider-Man ve Doctor Strange'i bir arada düşündüğümüz zaman aklımıza çoklu evrenlere açılacağımız geliyor. Sony'nin 3. Spidy filminin ardından kahramanı kendi Marvel evrenine alacağı biliniyor. Ve Sony'nin Marvel'ında Venom, Morbius, Madam Web gibi farklı kahramanlar var. Bunun anlamı, Peter Parker'ın farklı bir evrene geçiş yapması ve dönüş yolunun olmaması olabilir.
  Devamı...

  Tom Holland'ın yıldızı olacağı Spider-Man 3'ün resmi adı geçtiğimiz hafta içerisinde açıklanmıştı. Film isimlerinin Spider-Man filmleri için büyük anlamlar taşıdığı biliniyor. Spider-Man: Homecoming ile Peter Parker'ın May hala ile birlikte yaşadığı eve ve büyüdüğü şehir olan New York'a konuk olmuştuk. İkinci film olan Spider-Man: Far From Home'da Avrupa yolculuğuna çıkmıştık. Şimdi ise Spider-Man: No Way Home ile Peter'ın başına ne geleceği konuşuluyor. Bu konuda Marvel hayranları birçok teoriyi öne sürdü. Bu teorilerden bazıları mantık çerçevesindeyken, bazıları değil. Biz de sizin için en önemli Spider-Man: No Way Home teorilerini listeledik!

  Film, 17 Aralık 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak. Bunun ardından Peter Parker, Marvel ile bağlarını koparıp Sony'nin yarattığı Marvel evrenine geçiş yapacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top