Hesabım
  "Küçük Deniz Kızı" Çekimlerinden Prens Eric'li Set Görselleri!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 24 Haz 2021 - 08:30

  Jonah Hauer King, The Little Mermaid setinde!

  The Little Mermaid
  1. The Little Mermaid +
  Set görsellerinde Prens Eric'in yanı sıra diğer kahramanları görme şansımız oluyor.
  Devamı...

  Disney'in gelecek film uyarlamaları arasında The Little Mermaid bulunuyor. Şimdilerde çekimleri yapılan filmin setinden gizlice çekilen görseller sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Görsellerde özellikle dikkatleri Prens Eric olarak karşımıza çıkacak olan Jonah Hauer King çekiyor. 

  The Little Mermaid, insan olmak isteyen küçük deniz kızı Ariel’in hikayesini konu ediyor. İnsan olup, Prens Eric ile evlenmek isteyen deniz kızı Ariel, hayallerini gerçekleştirebilmek için Ursula adındaki kötü kalpli bir denizaltı büyücüsüyle ile anlaşma yapar. Ancak bu anlaşma Ariel’in hayatının değişmesine neden olur.

  The Little Mermaid'in müziklerini, yıldız oyuncu ve yönetmen Lin Manuel Miranda ile Alan Menken yapıyor. İkili, Küçük Deniz Kızı'na ait eski müziklerin üzerine modern eserler ekleyerek ilerleyecek. Mary Poppins Returns'ü hayata geçiren Rob Marshall, Life of Pee ve Mary Poppins Returns'e imzasını atan David Magee'nin yazdığı senaryo üzerinden filmi yönetecek. Marshall ayrıca Chicago filmiyle En İyi Yönetmen Oscar'ına aday gösterilmişti.

  Küçük Deniz Kızı animasyonu Disney'e 211 milyon dolar kazandırmıştı. Gişedeki başarısının yanı sıra evde en çok izlenen yapımlardan biri olmuştu. Animasyon, “Under The Sea” ve “Part of Your World" şarkılarını popüler hale getirmişti. Hans Christian Andersen'ın hikayesinden uyarlanan ve Halle Bailey'nin başrolünde yer alacağı yeni The Little Mermaid için henüz bir gösterim tarihi belirlenmedi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top