Hesabım
  Netflix "Emily in Paris" 3. Sezon Fragmanını Paylaştı!
  30 Kas 2022 - 15:35

  Emily Cooper'ın Paris'teki yeni maceralarına hazır olun!

  Netflix, "Emily in Paris"in merakla beklenen üçüncü sezonunun resmi fragmanını paylaştı. Sevilen dizi yeni sezonuyla 21 Aralık'ta Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

  Üçüncü sezonda Emily (Lily Collins), hayalindeki iş için Chicago’dan Paris’e taşındıktan bir yıl sonra, kendini hayatının her alanında önemli yol ayrımlarında bulur. İki farklı yol arasında kalan genç kadın, iş ve aşk hayatında kararlar vermek ve bu kararların Fransa’daki geleceği için ne anlama geldiğini bulmak zorunda kalır. Diğer bir yandan da Paris’teki hayatının ona sunduğu maceralara ve şaşırtıcı fırsatlara kendini kaptırmaya devam eder.

  Ödüllü yaratıcı Darren Star, Emmy adayı "Emily in Paris"in üçüncü sezonuyla diziye geri dönüyor. Yapımcı ve başrol oyuncusu Lily Collins yeniden Emily Cooper rolünde seyircilerle buluşurken ona ilk iki sezonda izlediğimiz diğer oyuncular Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery, William Abadie ve Lucien Laviscount eşlik ediyor. "Emily in Paris"in yapımını MTV Entertainment Studios, Darren Star Productions ve Jax Media üstleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top