Hesabım
  Nicole Kidman'lı "Nine Perfect Strangers"ın 2. Sezon Kadrosu Tamamlandı

  Prime Video, Nine Perfect Strangers dizisinin ikinci sezon oyuncu kadrosunu duyurdu.

  .

  Prime Video, Nicole Kidman’ın başrolünde olduğu "Nine Perfect Strangers" dizisinin ikinci sezon oyuncu kadrosunu açıkladı. İkinci sezonu merakla beklenen diziye Henry Golding, Mark Strong ve Lena Olin dahil oluyor.

  Nicole Kidman’ın Masha rolüyle geri döndüğü dizinin ikinci sezonunda Henry Golding (Ministry of Urgentlemanly Warfare, Old Guards 2) Peter karakterini, Mark Strong (1917, Cruella) David karakterini, Lena Olin (One Life, Darkness) ise Helana karakterini canlandıracak.

  "Nine Perfect Strangers"a yeni sezonda ayrıca Liv Ullmann (Persona), Dolly De Leon (Triangle of Sadness), Maisie Richardson Sellers (The Legends of Tomorrow), Murray Bartlett, Annie Murphy gibi isimlerin yanı sıra Türk oyuncu Aras Aydın da katılıyor.

  İlk sezonu Ağustos 2020’de Prime Video’da gösterime giren Nine Perfect Strangers dizisi, yazar Liane Moriarty’nin New York Times’ın çok satanlar listesine giren romanından uyarlandı.

  Dokuz stresli şehir insanının daha iyi bir yaşam tarzını benimsemek amacıyla gittikleri, iyileşme ve dönüşüm vaat eden butik bir sağlıklı yaşam merkezinde geçen hikayede, başlarına neler geleceğinden habersiz bu dokuz "kusursuz" yabancının yorgun zihin ve bedenleriyle otel müdürü Masha ilgilenir.

  Birinci sezonda Nicole Kidman'a Melissa McCarthy, Michael Shannon, Luke Evans, Bobby Cannavale, Regina Hall, Samara Weaving gibi isimler eşlik etti.

  Sekiz bölümün tamamının yönetmenliğini Jonathan Levine’nin üstlendiği "Nine Perfect Strangers", David E. Kelley, John Henry Butterworth ve Samantha Strauss tarafından yazıldı.

  Nicole Kidman’ın bu sezon da yapımcılığını üstlendiği dizinin yaratıcı ve yapımcıları arasında Made Up Stories’den Bruna Papandrea, David E. Kelley, FIFTH SEASON ve Nicole Kidman’ın sahibi olduğu Blossom Films yer alıyor. "Nine Perfect Strangers"ın 2. sezonu dünya çapında Prime Video’da, ABD’de ise Hulu’da yayınlanacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top