Hesabım
  "WandaVision" Spin-Off Dizisi "Agatha All Along"tan İlk Fragman!

  Marvel Studios'un Agatha Harkness'ı konu alan yeni dizisinden ilk fragman yayınlandı.

  Marvel Studios, 2021 yapımı sevilen dizisi "WandaVision"ın spin-off'u olan Kathryn Hahn liderliğindeki "Agatha All Along"un ilk fragmanını yayınladı.

  Dizide, kötü şöhretli Agatha Harkness, şüpheli bir gotik gencin onu çarpık bir büyüden kurtarmaya yardım etmesinden sonra kendini güçsüz ve düşmüş durumda bulur.

  Kendisini efsanevi Cadı Yolu'na götürmesi için yalvarınca ilgisi daha da artar; bu, hayatta kaldığı takdirde bir cadıyı eksik olan şeyle ödüllendiren büyülü bir sınavdır. Agatha ve bu gizemli genç birlikte umutsuz bir meclisi toplar ve Yol'un aşağısına doğru yola koyulurlar.

  Dizide ayrıca Joe Locke, Sasheer Zamata, Ali Ahn, Maria Dizzia, Paul Adelstein, Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasili, Debra Jo Rupp, Patti LuPone ve Aubrey Plaza da rol alıyor.

  Jac Schaeffer (WandaVision) dizi sorumlusu olarak görev yapıyor ve pilot bölümü yönetiyor. Kevin Feige, Louis D'Esposito, Brad Winderbaum ve Mary Livanos ile birlikte yönetici yapımcılığını üstleniyor.

  Rachel Goldberg ve Gandja Montiero da dizinin diğer bölümlerini yönetti. Çekimler Ocak 2023'te başladı ve Mayıs 2023'ün sonlarında tamamlandı.

  İlk iki bölüm 18 Eylül'de saat 21.00'de Disney+'ta yayınlanacak. Geriye kalan yedi bölüm 6 Kasım'a kadar haftalık olarak yayınlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top