Hesabım
  Camdaki Kız Dizisinin NFT'si Satışa Çıkıyor
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 12 Eki 2021 - 11:23

  OGM Pictures, NFT pazarına giriyor

  TV’de yer alan dizileriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen ve aynı zamanda dijital platformlarda yer alan ilk yerli yapıma imza atan OGM Pictures, Camdaki Kız dizisinin alternatif gif NFT afişini Carny NFT Pazaryeri’nde (carny.io) satışa çıkararak sektörde yeni bir ilke imza atıyor.

  TV’de yer alan dizileriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen ve aynı zamanda dijital platformlarda yer alan ilk yerli yapıma imza atan OGM Pictures, hem ülkemizde hem de global ölçekte gittikçe popülerleşen NFT dünyasına da giriş yaptı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi için Dart Duvar’a alternatif bir afiş tasarlatan OGM Pictures, bu afişi Carny NFT Pazaryeri’nde satışa çıkardı. Sadece 50 adetle sınırlı olan afişler, 18 Ekim 2021 tarihinde satışa çıkacak.

  OGM Pictures, hayata geçirdiği bu öncü hareketi bir sosyal sorumluluk projesiyle de taçlandırarak, yapılacak satışlardan elde edilecek tüm geliri HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağışlayacağını açıkladı. Sınırlı sayıda arz edilen bu afişleri satın alanlar HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’na bağış yapma fırsatını yakalarken, Camdaki Kız setini ziyaret etme şansını elde edecek 5 kişiden de biri olabilecek.

  Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız, "Neden aşık oluruz?", "Aşık olduğıumuz kişide bizi çeken nedir? gibi sorulara değiniliyor. Dizide, Burcu Biricik, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Cihangir Ceyhan gisi isimler rol alıyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top