Hesabım
  Uber'in Hikayesini Anlatan ‘Super Pumped’dan Fragman
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 14 Oca 2022 - 10:55

  Antolojik serinin ilk sezonundan fragman yayında

  Showtime'ın son antoloji dizisi “Super Pumped”, 27 Şubat'ta yayınlanacak ilk bölümü “The Battle for Uber” ile başlıyor. Dizide Joseph Gordon-Levitt, şirketin kurucu ortağı ve eski CEO'su Travis Kalanick'i canlandırıyor. Sonunda, bir yönetim kurulu darbesi sırasında görevden alınacak ve izleyiciler bu hikayenin detaylarını öğrenecek.

  İşte Showtime'ın özeti: "'Super Pumped', Silikon Vadisi'nin en başarılı ve en yıkıcı tek boynuzlu atlarından biri olan Uber'in hikayesini anlatıyor. Kalanick'e odaklanan Showtime serisi, Silikon Vadisi'nin iniş ve çıkışlarını somutlaştıran, yeni başlayan nakliye şirketinin roller-coaster yolculuğunu betimleyecek. Küresel teknoloji başkentinde meydana gelen radikal kargaşanın ortasında bile Uber, öngörülemeyen sonuçlarla dalgalanan iç ve dış savaşları içeren hem harika hem de uyarıcı bir hikaye olarak öne çıkıyor. 'Super Pumped', her sezon iş dünyasını sarsan ve kültürü değiştiren bir hikayeyi araştıracak antoloji serisinin ilk bölümü.”

  Kadroda Gordon-Levitt'e katılan Uma Thurman, aynı zamanda Uber yönetim kurulu üyesi olan Huffington Post'un iş insanı ve kurucu ortağı Arianna Huffington olarak oynayacak. Kyle Chandler, Baba Tafti, Kerry Bishé, Mousa Hussein Kraish, Hank Azaria (Apple'ın Tim Cook'u olarak) ve Elisabeth Shue da oyuncu kadrosunu tamamlıyor. Gordon-Levitt en son Apple TV+ dizisi “Mr. Corman” ve aynı zamanda Jiminy Cricket olarak Robert Zemeckis'in bu yıl vizyona girmesi beklenen “Pinocchio”sunda yer alacak.

  Thurman, popüler bir İsrail dizisinden uyarlanan Apple TV+'ın kaçırma hikayeli drama dizisi “Suspicion” ile önümüzdeki ay yeni bir dizi daha yayınlayacak. Brian Koppelman, David Levien (“Billions” ve “Rounders”) ve Beth Schacter (“Soundtrack”) dizinin yürütücü yapımcılığını, yazarlığını ve showrunner'lığını yapıyor. Paul Schiff, Stephen Schiff ve Allyce Ozarski de projenin yürütücü yapımcılığını ve Isaac ortak yürütücü yapımcılığını yapıyor. Antoloji dizisinin potansiyel gelecek sezonları, çağdaş kültürü etkileyen diğer işletmelerin hikayelerini keşfetmeye hazırlanıyor.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top