Hesabım
  Peacemaker'ın Sezon Finali Sosyal Medyayı Salladı

  ‘Euphoria’ ve ‘Ozark’ da sosyal medyada fırtına estiriyor

  HBO Max'in “Peacemaker” dizisinin ilk sezon finali, TV etkileşimlerini altüst ederek Trending TV listesinde 14-20 Şubat haftasında en üst sıralarda yer aldı. Perşembe günü yayınlanan final, Twitter'da hayranlar tarafından yaklaşık 700.000 etkileşim gördü ve gösteriyi ön plana attı. Amerika'da geçen haftaki sıralamada dokuzuncu sıradan açılış yapan dizi gelinen noktada ilk sıraya yerleşti.

  Bu durum, HBO'ya göre, bir HBO Max orijinal serisi için şimdiye kadarki en büyük tek günlük performansa sahip olan final derecelendirmelerini yansıtıyor. Rapor ayrıca tweet etkileşimleri açısından, final bölümünün, prömiyere göre %44 arttığını açıkladı. Beğeni toplayan final, bazı sürpriz Justice League cameolarına sahipti ve dolayısıyla etkileşimleri artırdı. Arrow yıldızı Stephen Amell da sosyal medyada etkileşimlere dahil oldu.

  Amell, Twitter'da, "Peacemaker"ın yıldızı John Cena'yı ve onun güreş geçmişini hedef alarak yanıt verirken, Starz'ın "Heels" şovunda güreşçi olarak yer aldığı rolüne dikkat çekti. Diğerleri, Cena'nın süper kahraman şovunun HBO Max'te ikinci sezon için yenilendiğine dair kutlama duyurusuna katılmak için çevrimiçi oldu ve güzel haberi paylaştı.

  Bu haftanın trend listesinin başka bir yerinde "Euphoria" geçen hafta Super Bowl'un ve büyük maça bağlı birkaç TV şovu fragmanı ve teaserının ardından 7 numaraya düştükten sonra 2 numaradaki en üst sırayı geri aldı. Hayranlar, özellikle Maude Apatow'un karakteri Lexi'yi ve onun lüks (ve meta) lise oyununu içeren bir hikaye hakkında konuştu. Ozark üçüncü, Succession ise sosyal medya trendlerinin dördüncü sırasında yer aldı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top