Hesabım
  The Flight Attendant’ın İkinci Sezonundan Fragman ve Tarih

  Ödüllü komedi-drama, ikinci sezonuyla geri dönüyor

  HBO Max, 21 Nisan'da ilk gösterimi yapılacak olan “The Flight Attendant”ın ikinci sezonu için bir tanıtım fragmanı yayınladı. “The Flight Attendant”, ölüme yakın, yüksek finans ve yüksek teknoloji durumlarından oluşan sonsuz bir zincirde kendini bulmaya çalışan ve alkolizmle mücadele eden bir uçuş görevlisi olan Cassie Bowden'ı (Kaley Cuoco) takip ediyor.

  Komedi-gerilim dizisinin ilk sezonunda, Cassie zengin bir yolcuyla (Michiel Huisman) parti yaptıktan sonra uyanır ve onu öldürülmüş halde bulur. Bir gece önce olanları hatırlamayan Cassie'nin görevi cinayeti çözmektir (bir yandan da kendini aklamaya çalışır) ama sonu gelmeyen bir karmaşanın içine düşer. Sonunda Cassie, kendisi ve ağabeyi (T.R. Knight) dahil sevdikleri için farklı seçimler yapmak için yola koyulur. İkinci sezonun fragmanı, farklı hayata bir bakış sunuyor. Hala bir uçuş görevlisi olan Cassie, yeni bir yarı zamanlı işle L.A.'ye taşındıktan sonra adsız alkolikler toplantılarına katılırken, harika bir insanla bir ilişki başlatıyor gibi görünüyor.

  HBO Max'in resmi ikinci sezon özeti şöyledir: "Cassie Bowden (Cuoco), boş zamanlarında bir CIA varlığı olarak ay ışığını aydınlatırken, Los Angeles'ta en ayık hayatını yaşıyor. Ancak, denizaşırı bir görev onu istemeden bir cinayete tanık olmaya götürdüğünde, başka bir uluslararası entrikaya karışır. Sezon, Los Angeles, Berlin ve Reykjavik'te çekildi.”

  Yeni bölümler, Cassie'nin alkolizmle bir ömür boyu uğraştıktan sonra kızından uzak durmak isteyen, yabancılaşmış annesi (Sharon Stone) ile tanışacak. Cuoco, Stone ve Knight'a ek olarak, kadroda Zosia Mamet, Griffin MatthewsDeniz Akdeniz ve Rosie Perez'in yanı sıra Mo McRaeCallie Hernandez ve JJ Soria yer alacak. “The Flight Attendant”ın ikinci sezonunun ilk iki bölümü 21 Nisan'da yayınlanacak. Sekiz bölümlük sezon 28 Nisan'da iki yeni bölümle devam edecek ve ardından haftalık bir bölüm 26 Mayıs'ta sona erecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top