Hesabım
  Disney+ Dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’dan Prömiyer Tarihi!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 5 Ağu 2022 - 15:00

  Dizinin yayın tarihi açıklandı

  The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın heyecanla beklenen yeni orijinal yerli içeriği ‘Dünyayla Benim Aramda’, 14 Eylül’de izleyicisiyle buluşacak. Tanıtımıyla çok konuşulan dizinin yayın tarihi ile beraber afişi de paylaşıldı. Platform böylece Kaçış'tan sonraki ikinci yerli ve orijinal dizisini yayınlamış olacak. 

  Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği ve senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme almış olduğu merakla beklenen dizinin yayın tarihi 14 Eylül olarak duyuruldu. Sosyal medyada ses getiren dizi için geri sayım da resmen başlamış oldu.

  Yayınlanan resmi afişle beraber diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa DöngelAli Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler yer alıyor.


  ‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Şimdiden tüm dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’ 14 Eylül’de sadece Disney+’ta olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top