Hesabım
  Netflix'in 'The Witcher' Uyarlamasından İlk Kareler Geldi!

  Netflix'in merakla beklenen 'The Witcher' uyarlaması ilk resmi görsellerini görücüye çıkardı

  Netflix

  Netflix'in ekrana taşıdığı The Witcher uyarlaması Geralt of Rivia, Ciri ve Yennefer karakterlerinin boy gösterdiği ilk kareleri görücüye çıkardı. Netflix ayrıca merakla beklenen fantastik yapımın ilk resmi afişini de yayınladı.

  Netflix tarihinin en iddialı prodüksiyonu olarak kabul edilen "The Witcher", aynı isimli fantastik romanlardan esinle ekrana taşınıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia'nın epik maceralarını işleyen dizi, karakterin tehlikeli bir sırra sahip genç bir prenses ve güçlü bir büyücüyle karşılaşmasını ve ardından birlikte atıldıkları destansı yolculuğu takip ediyor. 

  "The Defenders" ve "Daredevil" gibi yapımlarda imzası bulunan Lauren Schmidt Hissrich tarafından ekrana taşınan dizinin başlıca rollerini Henry CavillFreya AllanAnya ChalotraJodhi MayMimi NdiweniTherica Wilson-ReadMillie BradyAdam LevyBjörn Hlynur Haraldsson ve MyAnna Buring paylaşıyor.

  Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin kaleme aldığı, dünya çapında çok satan The Witcher romanları, video oyunu uyarlamasıyla fenomene dönüşmüştü. 8 bölümden oluşan "The Witcher", 2020 içerisinde Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top