Hesabım
  Yüzüklerin Efendisi'nin TV Versiyonunda Oyuncu Değişikliği
  13 Ara 2019 - 14:45

  Diziye bir oyuncu dahil olurken, başka bir oyuncu projeden ayrıldı..

  Amazon, hem kitapları, hem filmleri rekorlar kıran Yüzüklerin Efendisi serisine dev bütçeli ve iddalı bir dizi hazırlıyor. Yapım hakkında detaylar yavaş yavaş gelmeye başlarken, oyuncu kadrosu da iyice şekilleniyor. Son dakika gelen haberlere göre, seriden bir iyi bir kötü haber var. En başından beri projede adı geçen genç oyuncu Will Poulter, takvim uyuşmazlığı nedeniyle diziden çekilirken, güzel oyuncu Ema Horvath diziye dahil oldu.

  Will Poulter, The Maze Runner, The Revenant, War MachineDetroit ve Midsommar gibi iddialı yapımların kadrosunda bulunmuştu. Ema Horvath ise Like.Share.Follow, The Gallows Act II ve The Mortuary Collection filmlerinde rol almıştı. İkilinin hangi roller için planlandığı bilinmiyor ama Horvath için yakın zamanda bilgi edinme şansımız yüksek.

  Yayın tarihi netleşmeyen dizinin yaratıcıları, Star Trek Beyond filminde de beraber çalışan Patrick McKay ve John D. Payne. Şimdilik kadroda bulunması kesinleşen oyuncular ise Markella Kavenagh ve Joseph Mawle. The Lord of The Rings dizisinin ilk iki bölümünü  A Monster CallsJurassic World: Fallen Kingdom, The OrphanageThe Impossible gibi yapımlardan tanıdığımız Juan Antonio Bayona yönetiyor.

  Dizinin konusu henüz netleşmedi ama Amazon yakın zamanda yayınladığı haritayla biraz ipucu verdi. Haritada, Belegaer Denizi ve Numenor yer alıyor. Bu demek oluyor ki Dunedain soyunun hikayesi anlatılabilir. Kesin olan tek bilgi, dizinin Sauron'un ölümüyle sonlanan İkinci Çağ'da geçeceği. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • deckard76
   İsabet olmuş.O oğlandan Elrond olmazdı.
  • Şeyda Öz
   Hadi artık harekete geçin ya bu nedir beklerken yaşlandık
  Yorumları göster
  Back to Top