Hesabım
  Homeland'in 8. Sezonuna İlk Bakış
  30 Ara 2019 - 09:31

  Dizinin final sezonu için geri sayım başladı..

  2011 yılında başlayan, Altın Küre ve Emmy başta olmak üzere birçok ödül kazanan Homeland, önümüzdeki yıl yayınlanacak 8. sezonla yayın hayatına son verecek. Aksiyon ve politikayla harmanlanan, Amerika'nın Ortadoğu'ya bakışının da bir eleştirisi olan dizi, özellikle Claire Danes ve Mandy Patinkin'in oyunculuklarıyla çok konuşulmuştu. Homeland'in final sezonundan ilk bakış ise iddalı bir son olacağını müjdeliyor.

  Yerel halkın kıyafetlerini giymiş ve bir nakliye aracıyla yolculuk eden ajanımız Carrie Mathison yayınlanan fotoğrafın odak noktası. Henüz nereye gittiğini tam olarak bilmiyoruz ama Afganistan'da olacağını ve eski dostu Saul'a ( Şu anda ABD Başkanı'nın Ulusal Güvenlik Danışmanı ), ABD ve Taliban arasında bir barış anlaşması yapmasına yardım edeceğini biliyoruz. Tabii ki Saul'un onu şimdiye kadarki görevlerinin hepsinden “on kat daha tehlikeli” diyerek uyardığını da biliyoruz.
  Carrie, geçtiğimiz sezon psikolojik olarak parçalanmış bir şekilde, Rus gulagında yedi yorucu ay geçirdikten sonra hala kendi çabalarıyla barış arıyor. Yevgeny tarafından zihinsel olarak işkence gördüğü sırada katlandığı cehennem bile umurunda değil ama anılarını tekrar birleştirmek için onunla yeniden bağlantı kurması gerekecek ve ülkesine ihanet etmediğini kanıtlamak için bir şeyleri başarması gerekecek. 

  Bakalım 8 sezonluk Homeland macerası nasıl sona erecek? 9 Şubat 2020 tarihinde son sezon için prömiyer yapacak olan yapım, bizi bir kez daha Afganistan ve Ortadoğu'nun çöllerine götürecek ve gerilim dolu bir finalle vedasını yapacak. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top