Hesabım
  Nicole Kidman'lı HBO Dizisi The Undoing'den Fragman!

  HBO'dan yine iddalı bir drama geliyor..

  HBO, yeni ve iddialı drama dizisi The Undoing'in fragmanını paylaştı. Oscar ve Emmy ödüllü sahibi Nicole Kidman'ın başrolünde olduğu diziyi Oscar'lı In a Better World filmiyle de tanıdığımız Susanne Bier yönetti. HBO, EuphoriaChernobyl ve Watchmen'le iyi geçirdiği son döneme bir güçlü proje daha ekliyor. 

  Dizi, Jean Hanff Korelitz'in “You Should Have Known” kitabından uyarlanacak. Filmin yaratıcı ekibinin başında ise Kidman'la Big Little Lies'ta da beraber çalışan David E. Kelley bulunuyor. Kidman ile birlikte başlıca rollerde, Hugh Grant, Donald Sutherland, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Ismael Cruz CordovaMatilda DeAngelis ve Noma Dumezweni gibi oyuncular yer alıyor.

  Hikaye, güzel bir hayat yaşayan ve ilk kitabını çıkarmak üzere olan başarılı terapist Grace Sachs’ın hayatına odaklanıyor. Mutlu bir evlilik süren Grace’in hayatı bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile altüst olur. Kendisini bir anda felaketler dizisinin ortasında bulan talihsiz kadın, oğluna sarılmak ve yeni bir hayat kurmak zorundadır. 

  Kelley, Bier, Kidman ve güçlü bir ekip tarafından üretilen “The Undoing”, ödül sezonunda çok konuşulacak bir başka HBO dizisi gibi görünüyor. “The Undoing”in prömiyeri önümüzdeki mayıs ayında gerçekleşecek. Şimdilik, heyecanı artırmak için çıkan ilk fragmanı izlemekle yetinebiliyoruz.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top