Hesabım
  "The 100"ün 7. Sezon Prömiyer Tarihi Belli Oldu!
  5 Mar 2020 - 14:40

  The 100'den müjdeli haber sonundan geldi..

  The 100 hayranları bu sene için biraz endişeliydi. Neredeyse bir önceki sezonun yayın tarihi yaklaşmıştı ve bu sezon için hala bir açıklama gelmemişti. Final sezonu için acaba bu seneyi es mi geçecekler diye beklerken endişeler sona erdi ve açıklama geldi. Takvimlerimizi işaretlemek için artık bir prömiyer tarihi var!

  CW, 100'ün yedinci ve son sezon için 20 Mayıs 2020 tarihinde geri döneceğini açıkladı. Showrunner ve yartıcı Jason Rothenberg, kısa bir süre önce final konusunda bazı açıklamalarda bulunmuş ve şunları söylemişti; "Ben finalden oldukça memnunum, umarım hayranlar da memnun olur. Bence oldukça güçlü, duygusal bir son olacak." dedi. Sezon 6, Octavia (Marie Avgeropoulos) 'nın yetişkin Hope (Shelby Flannery) tarafından bıçaklanması ve daha sonra yeşil bir sise dönüşerek geride çok karışık bir Bellamy (Bob Morley) bırakmasıyla sonlanmıştı.

  Son sezon da 16 bölüm olacak ve dizi toplamda 100 mükemmel bölüme ulaşacak. Bu gizemli hikayeleri sonlandırmak ve çeşitli karakterlerin hikayelerini tamama erdirmek için fazlasıyla yeterli olmalı. Dizinin oyuncu kadrosunda Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Lindsey Morgan, Ricky Whittle, Christopher Larkin, Richard Harmon, Isaiah Washington, Shelby Flannery ve Ian Cusick gibi isimler yer alıyor. Son sezon prömiyerinin 20 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşeceğini de hatırlatalım.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top