Hesabım
  HBO, 'Curb Your Enthusiasm'a 11. Sezon Onayı Verdi
  1 Tem 2020 - 13:12

  2000 ve 2010'lu yılları gören dizi, 2020'ye de başlıyor..

  HBO ve Larry David, "Curb Your Enthusiasm"i üçüncü bir on yılın içine alıyor. Premium kablo şovu 11. sezon için yenilendi ve çoğu TV prodüksiyonu COVID-19 krizi sırasında beklemede kaldığı için, yeni sezon yayın tarihi için bir süre beklenecek. Yenileme, 10. sezon finalinin yaklaşık üç ay sonrasında gerçekleşmiş oldu.

  Larry David, esprili bir açıklama yaparak "İnanın bana, ben de sizin kadar üzgünüm. Bir gün sadece HBO'nun duyarlı davranmasını ve bana çok hak ettiğim iptali vermesini umuyorum." dedi. HBO Programlama yöneticisi Amy Gravitt, "Geçtiğimiz sezon zeitgeiste bu kadar rahatsız edici bir şekilde girdi. Larry zaten yazmakla meşgul ve hikayeye ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi. 

  Curb'un önceki 10 sezonunun başlangıcı 2000'e kadar uzanıyor ve 11. sezon 2020'lerde yayınlanacak. Dizi, hem sezonlar, hem de bölümler açısından en uzun süredir devam eden HBO dizisi konumunda. 22 Mart'tan önce gelen 10. sezon finali, şovun 100. bölümüydü. Böylece, dizi üç kez "on yıllık" dönemde yayınlanmayı başaran ender dizilerden biri olacak.

  Final, Larry'nin mağazasının, Koronavirüs pandemisinin ilk günlerinde, yangın için hızlandırıcı olarak çalışan el dezenfektanı şişeleri gibi bazı maddeler yüzünden ürkütücü görüntülerle yandığını gösterdi. Jeff Schaffer finalden sonra Hollywood Reporter'a verdiği demeçte "Sanırım Larry peygamberdi, değil mi? Purell, gerekli dezenfektanları Larry’nin masalarına koyuyordu ve yıllardır sosyal mesafeler uyguluyor." dedi. David, Schaffer, Jeff Garlin ve Gavin Polone, Curb Your Enthusiasm'ın 11. sezonunu yönetecek. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top