Hesabım
  Sarah Paulson'lı "Ratched"dan Altyazılı Yeni Fragman!

  Guguk Kuşu'nun gizemli hemşiresi Mildred Ratched için geri sayım başladı

  5 Oscar kazanan efsane film One Flew Over the Cuckoo's Nest, ülkemizdeki adıyla Guguk Kuşu'nun TV projesi Ratched'a sayılı günler kala yeni bir fragman yayınlandı. Netflix Türkiye hesaplarından altyazılı yayınlanan fragman heyecanı biraz daha artıracak. TV versiyonunda, filmde kötülüğün timsali olarak izlediğimiz hemşire Mildred Ratchedın geçmiş hayatı anlatılacak. Sarah Paulson, ikonik hemşire Ratched rolüyle başrolde yer alıyor. American Horror Story’le büyük ün kazanan ve son dönemin en üretken isimlerinden biri olan Ryan Murphy, dizinin yaratıcılarından biri. Ratched, 18 Eylül Cuma tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

  Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın birlikte yaratım sürecini yürüttüğü Ratched, akıl hastanesinde hemşire olan Mildred Ratched'ın 1975 yapımı orijinal filmdeki nefret oldu haline dönüşümünü ekrana yansıtacak. Mildred, 1947'de bir psikiyatri hastanesinde işe başlar ve ilginç deneyler yaptıklarını fark eder. Mildred, bu iş için en iyi aday olduğu izlenimini vererek işi kapar ama zaman geçtikçe içindeki şeytani hisler ortaya çıkar ve değişim süreci başlar.

  Dizinin oyuncu kadrosunda; Sarah Paulson (Mildred Ratched), Cynthia Nixon (Gwendolyn Briggs), Judy Davis (Nurse Betsy Bucket), Sharon Stone (Lenore Osgood), Jon Jon Briones (Dr. Richard Hanover) Finn Wittrock (Edmund Tolleson), Charlie Carver (Huck), Alice Englert (Dolly), Amanda Plummer (Louise) Corey Stoll (Charles Wainwright), Sophie Okonedo (Charlotte) ve Vincent D’Onofrio (Belediye Başkanı George Wilburn) bulunuyor.

  Ryan Murphy, Ian Brennan, Sarah Paulson, Alexis Martin Woodall, Aleen Keshishian, Jacob Epstein, Jennifer Salt, Margaret Riley, Michael Douglas, Robert Mitas ve Tim Minear, Ratched'ın yürütücü yapımcılık görevini üstleniyor.  

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top