Hesabım
  'Star Trek: Discovery', Dördüncü Sezon Onayı Aldı
  17 Eki 2020 - 20:04

  Star Trek evreninde durmak yok!

  Star Trek: Discovery yeni bir sezon için geri dönüyor! Üçüncü sezon lansmanından bir gün sonra, CBS All Access, hızla genişleyen Star Trek serisinin temel taşı için dördüncü sezon yenilemesi duyurdu. Yeni sezondaki üretim 2 Kasım'da devam edecek. Alex Kurtzman ve Michelle Paradise, Sonequa Martin-Green'in oynadığı CBS TV Stüdyoları dizisinin dördüncü sezonunda ortak şovmenler olarak görev yapmaya devam edecek.

  Diziyi Bryan Fuller'la birlikte yaratan Kurtzman, ikinci sezonun yapımı sırasında erkenden görevden alınmasının ardından Aaron Harberts ve Gretchen Berg'in yerini aldı. Harberts ve Berg, Discovery'nin ilk çıkışından önce diziyi bırakan Fuller'ın yerini almıştı. Kurtzman, The Hollywood Reporter'a bu ay verdiği röportajda, Star Trek serisinin geleceğinin 2027'ye kadar planlandığını söyledi.

  Bu arada, bir Discovery yan ürünü olan, Anson MountEthan Peck ve Rebecca Romijn'in oynadığı Star Trek: Strange New Worlds, kısa süre önce CBS All Access'tan tam sezon siparişi aldı. Bu, üçüncü canlı aksiyon Star Trek serisi anlamına geliyor. CBS All Access içinse genel olarak dördüncü Star Trek yapımı olacak. Başka bir Discovery yan ürünü olan Michelle Yeoh'un oynadığı Section 31 de yayıncı için geliştirme aşamasında.

  Star Trek: Discovery'nin ilk sezonu 2017-2018 yıllarında, 15 bölüm olarak yayınlandı. İkinci sezon ise 2019 yılında ve 14 bölüm olarak yayınlandı. Şu an devam eden üçüncü sezon 15 Ekim 2020 tarihinde prömiyerini yaptı ve toplam 13 bölümden oluşacak. Dördüncü sezonun, en geç 2022 yılında gösterimde olması bekleniyor.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top