Hesabım
  Netflix'in Yerli Dizisi "50M2"den Uzun Fragman Yayında
  4 Oca 2021 - 09:23

  Dizinin arkasında Burak Aksak ve Selçuk Aydemir bulunuyor..

  Dijital platformların artmasıyla hız kazanan yerli dizi yağmuruna bir yenisi daha ekleniyor. Netflix'in Bir Başkadır dizisiyle başlayan, birkaç gün içinde Azizler'le devam edecek olan yerli yapım hamlesinin yeni üyesi olan "50M2" adlı diziden ilk uzun fragman görücüye çıktı. 27 Ocak 2020 tarihinde prömiyer yapacak olan dizinin arkasında Burak Aksak ve Selçuk Aydemir yer alıyor.

  Dizinin yönetmen koltuğunda İşler Güçler, Çalgı Çengi ve Ailecek Şaşkınız filmleriyle tanıdığımız Selçuk Aydemir otururken, ona yönetmenlikte katılan ve senaryoyu yazan isim Leyla İle Mecnun, Kara Bela, Bana Masal Anlat, Dede Korkut Hikayeleri gibi filmleriyle tanıdığımız Burak Aksak oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin ÖztürkAybüke PusatCengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Özgür Emre YıldırımGaye Gürsel ve Tuncay Beyazıt gibi isimler yer alıyor. 

  Gizemli bir tetikçi olan Gölge'nin hayatı, babası gibi gördüğü Servet'in kendisine ihanet etmesi ile altüst olur. Uğradığı ihanetin ardından kaçan Gölge, kendisini daha önce hiç görmediği bir mahallenin terzi dükkanında bulur. 50 metrekarelik alana sığınan Gölge'yi görenler, onu kısa bir süre önce vefat eden terzinin oğlu zanndeder. Kendiisi hakkında düşünülen kimliğe bürünen Gölge, mahalleli ile zaman geçirdikçe yeni kimliği ile iyice bütünleşir. Bu süreç, Gölge'nin gerçekte kim olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

  Dizinin fragmanında gizemli olaylar ve bolca aksiyonun bizleri beklediği anlaşılıyor. 50M2, 27 Ocak 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de yayında olacak. Netflix yerli yapım hamlesinin bir diğer yapımı olan Azizler filmi ise 8 Ocak'ta yayında olacak. 


  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top