Hesabım
  Netflix, "Lucifer"ın 5. Sezonunun İkinci Yarısı İçin Prömiyer Tarihini Açıkladı
  30 Mar 2021 - 18:36

  Lucifer, yakın zamanda macerasına devam edecek..

  Netflix, Lucifer'in beşinci sezonunun ikinci yarısıyla mayıs ayında geri döneceğini açıkladı. Yayıncı, Tom Ellis’in canlandırdığı Lucifer ve Lauren German’ın hayat verdiği Dedektif Chloe Decker'ın romantik bir fotosuyla Twitter'da duyuruyu yayınladı ve "Daha fazla bölümün gerçekten arzuladığınız şey olduğunu biliyoruz. 5B Sezonu 28 Mayıs'ta Netflix'e geliyor." sözlerine yer verildi. 

  Netflix'e gelmeden önce ilk olarak Fox'ta üç sezon yayınlanan doğaüstü dizi, Cehennemin Efendisi olarak sıkılan ve mutsuz olan ’Lucifer'ı konu alıyor. Lucifger, tahtından istifa eder ve krallığını terk eder, daha sonra Los Angeles'ta LAPD dedektifi Chloe Decker'a yardım eder. Beşinci sezonda önemli manevralar her zamankinden daha çok. Sırlar açığa çıkacak, sevilen karakterler ölecek ve sonunda çok önemli sorulara yanıt alacağız.

  Lucifer, geçtiğimiz ağustos ayında 5. sezon için geri döndü ve gelecek yıl yayınlanacak altıncı sezonla final yapacak. Dizide, Lucifer rolündeki Tom Ellis dışında Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia HelferScarlett Estevez ve Kevin Alejandro başrolde yer alıyor. Dizinin yaratıcısı Tom Kapinos, daha önce Dawson's Creek ve Californication gibi dizilerde de görev almıştı.

  Lucifer, Jerry Bruckheimer Television ile birlikte Warner Bros. TV tarafından çekiliyor. Dizinin idari yapımcılığını Jerry Bruckheimer, Jonathan Littman, Joe Henderson, Ildy Modrovich, Sheri Elwood ve KristieAnne Reed üstleniyor. Dizinin kalan bölümleri için 28 Mayıs tarihinde prömiyer yapılacak ve sekiz bölüm daha yayınlanacak.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top