Hesabım
  Arnold Schwarzenegger ve Monica Barbaro'lu Casus Dizisi Netflix'in Oldu!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 20 May 2021 - 11:11

  Netflix, projenin tüm haklarını satın aldı

  moviesr.net
  Arnold Schwarzenegger, daha önce proje olarak duyurulan, şimdi Netflix tarafından sipariş edilen, başlıksız bir küresel casusluk dizisiyle televizyona büyük giriş yapıyor. Yayıncı bugün, Skydance Television ve Nick Santora'dan ("Scorpion") gelen casus dizinde Monica Barbaro'nun da başrolde yer alacağını duyurdu. Logline'ın haberine göre dizi, yıllardır gizlice CIA operasyonlarında çalıştıkları anlaşılan bir baba ve bir kızına odaklanıyor.

  Tüm ilişkilerinin bir yalan olduğunu ve birbirlerini gerçekten tanımadıklarını anlayan baba kız, ortaklar olarak bir araya gelmek zorunda kalırlar. İsimsiz Arnold Schwarzenneger projesi, uluslararası casuslar, fantastik aksiyon ve mizah sosuyla birlikte evrensel aile dinamiklerini ele alıyor. Schwarzenegger; "Dünyanın her yerinden hayranlar yıllardır benden böyle çılgın bir yolculuk yapmamı istiyorlardı ve şimdi Skydance ve Netflix'teki harika ortaklarımız sayesinde nihayet bunu bulacaklar. Nick, Monica ve tüm ekiple şovda çalışmaya başlamak için heyecanlıyım.” dedi.

  Sekiz bölümden oluşan bir saatlik dram, aynı zamanda dizi sorumlusu olarak da hizmet veren Santora (“Jack Reacher”, “The Fugitive”) tarafından yaratıldı ve yürütücü yapımcılığı yürütülüyor. Orijinal fikri, Skydance Television'la yaptığı genel anlaşmanın bir parçası olarak geliştirdi. Casus dizisi, geçen kasım ayında Netflix'te geliştirilmek üzere kuruldu. Santora ile birlikte yönetici yapımcılığı David EllisonDana Goldberg ve Skydance adına Bill Bost - Schwarzenegger ikilisi oluşturuyor. Skydance Television, "Terminator Genisys" ve "Terminator: Dark Fate" gibi filmler aracılığıyla yıldız isimle uzun süredir çalışıyor. 

  Schwarzenegger, "True Lies", "Total Recall" ve "Eraser" gibi gişe rekorları kıran filmlerin yanı sıra "Twins", "Kindergarten Cop" gibi komedi rollerinde rol alan tüm zamanların en ikonik aksiyon yıldızlarından biri. Barbaro, Tom Cruise'la birlikte çıkacak olan ve kısa süre önce 2021 yılına kadar ertelenen "Top Gun" devam filminde başrol oynayacak. Geçmişteki televizyon çalışmaları arasında "Stumptown", “Splitting Up Together", “The Good Cop”, “UnREAL” ve "Chicago P.D.” yer alıyor.


  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top