Hesabım
  Nat Wolff, ‘Joe Exotic’ Dizisinde Travis Maldonado'yu Canlandıracak

  Peacock'ın Joe Exotic dizisine yeni bir oyuncu eklendi

  Peacock'taki "Joe Exotic" serisi, Nat Wolff'un Travis Maldonado rolüne eklenmesiyle oyuncu kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. Wolff, isimleri daha önce duyurulan, Carole Baskin'i canlandıracak olan Kate McKinnon ve Joe Exotic'i canlandıracak John Cameron Mitchell'a katılmış oldu. Yakın zamanda Brian Van Holt'un John Reinke'yi oynayacağı da bildirilmişti.

  Maldonado, Joe Exotic’in eşlerinden biriydi ve Netflix belgesel dizisi "Tiger King"de belirgin bir şekilde yer aldı. Wolff, son olarak Stephen King romanı “The Stand”in CBS All Access (şimdi Paramount Plus) mini dizi uyarlamasında rol aldı. “Palo Alto”, “Paper Towns”, “The Fault in Our Stars” ve “The Kill Team” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor. Ayrıca, Nickelodeon dizisi “The Naked Brothers Band”de oynadığı rolle de hayran kitlesi mevcut. Wolff, aynı zamanda başarılı bir sahne oyuncusu ve müzisyen. Sahnede daha önce Sam Shepard’ın “Buried Child”a yaptığı yeni versiyonda rol almıştı.

  Aynı adlı Wondery Podcast'e dayanan "Joe Exotic", egzotik hayvan sever Joe Schreibvogel'in (Mitchell) büyük kedileriyle olan ilişkisini anlatıyor. Hızla tırmanan bir rekabeti kışkırtarak rakibinin girişimini kapatmak için harekete geçer. Ancak rakibi Carole'un kendine has bir geçmişi vardır ve sırlar ortaya çıktığında Joe, bu rekabetten galip gelmek için her şeyi yapacaktır. Sonuçlar ise ne kadar tehlikeli olduğunu kanıtlar nitelikte.

  Daha önce gösterinin Peacock, USA Network ve ABD'de yayınlanacağı duyurulmuştu ancak, NBCUniversal kısa süre önce bu kararı tersine çevirdi ve diziyi sadece Peacock'ta yayınlamaya karar verdi. Etan Frankel, UCP ile yaptığı genel anlaşma kapsamında yazar ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. McKinnon yönetici yapımcılığı, Wondery's'ten Hernan Lopez, Marshall Lewy ve Aaron Hart'la birlikte üstleniyor. Justin Tipping, pilot dahil ilk dört bölümü yönetecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top