Hesabım
  73. Emmy Ödülleri'nin Sunucusu Cedric the Entertainer Olacak

  Cedric the Entertainer, haberi Instagram üzerinden paylaştı.

  BarbershopThe Neighborhood gibi yapımlarla tanınan Cedric The Entertainer, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla bu yılki Emmy Ödülleri'nin sunucusu olacağını açıkladı. Bu yıl 73. kez düzenlenecek olan Emmy Ödülleri'nin adaylıkları ise 13 Temmuz tarihinde açıklanacak.

  Her yıl, son zamanların en önemli dizilerine, en iyi performans gösteren oyunculara ve en iyi iş çıkaran ekiplere ödüllerinin takdim edildiği Emmy Ödülleri, dünyanın en prestijli ödül törenleri arasında yer alıyor. Ödül töreninde her yıl yıldız bir isim sunuculuk yapıyor. Geçtiğimiz yıl Jimmy Kimmel törene sunucu olarak ev sahipliği yapmıştı. Kimmel, Emmy'ye geçtiğimiz yıl ile birlikte üç kez sunucu oldu. Bu yıl ise Cedric The Entertainer'ın sunuculuk görevini üstleneceği açıklandı.

  Cedric The Entertainer, kariyerine 1978 yılında Showtime at the Apollo ile başlamıştı. Son olarak ise CBS'te yayınlanan The Neighborhood dizisinde rol aldı. 73. Emmy Ödülleri'nin adaylıkları Amerika saat dilimiyle yarın sabah açıklanacak. Ödül töreni ise CBS kanalında 19 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top