Hesabım
  "The Batman 2" Ne Zaman Vizyona Girecek?

  Yeni DC Evreniyle birlikte "The Batman 2"nin vizyon tarihi de duyuruldu.

  Warner Bros.

  DC Studios şefleri James Gunn ve Peter Safran, yeni DC Evreni'nin ilk bölümünü oluşturan yeni filmlerin ve TV dizilerinin açıklanmasının ardından, halihazırda var olan DC projelerinin geleceğinden de bahsetti.

  James Gunn DC Evreni'nin Geleceğini Açıkladı: Superman Legacy, Swamp Thing, Lanterns...

  Öncelikle Matt Reeves'in yönettiği "The Batman"in devam halkası olan filmin resmi adının "The Batman Part II" olduğunu açıkladılar ve filmin 3 Ekim 2025'te vizyona gireceğini duyurdular. Reeves şu anda filmin senaryosunu yazıyor. Robert Pattinson devam filmi için bir kez daha Batman/Bruce Wayne rolünü üstlenecek ve bu seri bir üçlemeye dönüşecek.

  Diğer yandan DCU yoluna yeni bir Batman ile devam edecek. "The Brave and the Bold" filmi, bir Batman ve Robin filmi olacak ve Bruce'un oğlunun varlığını keşfetmesiyle başlayan süreci anlatacak ve Bat ailesine odaklanacak. Bu film, DCU'nun diğer projeleriyle bağlantılı bir hikayeyi anlatacak.

  Matt Reeves'in Batman üçlemesi, DC Evreni'nden bağımsız bir hikaye çizgisinde ilerleyecek. Gunn ve Safran, DCU'dan ayrı olan hikayeleri "Elseworlds" adı altında topladılar. Todd Phillips'in, şu anda çekimleri devam eden "Joker: Folie à Deux" filmi ve Ta-Nehisi Coates’in hazırlık aşamasında olan "Black Superman" filmi de "Elsewords" kapsamında yer alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top