Hesabım
  The Weeknd, Kendi Yazdığı Filmde Jenna Ortega ve Barry Keoghan ile Birlikte Rol Alacak

  Filmin adı, türü ve konusu şimdilik gizli tutuluyor.

  .

  Abel “The Weeknd” Tesfaye, ilk başrolünü kendi yazdığı ve aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği bir uzun metrajlı filmde oynayacak. Şu anda adı, konusu ya da türü açıklanmayan filmin yönetmenliğini “Waves” ve “It Comes at Night” filmlerine imza atan Trey Edward Shults üstleniyor.

  Aynı zamanda The Weeknd ile birlikte senaryonun ortak yazarı olan Shults, projenin yönetici yapımcılığını da üstleniyor. Çekimleri Los Angeles'ta gerçekleştirilen filmin komedi mi dram mı, aksiyon - macera mı yoksa müzikal mi olduğu bilinmiyor, ancak son dönemin gözde oyuncularından oluşan kadrosu şimdiden göz kamaştırıyor.

  Netflix'in hit dizisi "Wednesday"in beğenilen oyuncusu, önümüzdeki hafta "Çığlık 6" ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Jenna Ortega ile "The Banshees of Inisherin"deki çok beğenilen performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar adayı olan Barry Keoghan filmde The Weeknd ile birlikte rol alacak.

  The Weeknd ayrıca, "Euphoria"nın yaratıcısı Sam Levinson ve kendi yapımcı ortağı Reza Fahim ile birlikte yaratılan, merakla beklenen HBO dizisi "The Idol" ile izleyici karşısına çıkacak. Dizide, Lily-Rose Depp, çağdaş bir tarikat lideriyle (The Weeknd) karmaşık bir ilişkiye giren, gelecek vadeden bir pop yıldızı olarak başrolü üstleniyor.

  The Weeknd'in dizinin kadın bakış açısına daha az odaklanacak şekilde yeniden yazılmasında ısrar etmesiyle nedeniyle yaratıcı süreçlerde çıkan karmaşıklıklardan sonra, Rolling Stone'un yakın tarihli bir raporu "The Idol" dizisini "çılgınca, iğrenç bir şekilde raydan çıkan" ve "çarpık işkence pornosu" olarak tanımladı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top