Hesabım
  Sıradaki James Bond Filmi Phoebe Waller-Bridge'e mi Emanet Edildi?

  "Fleabag" yıldızı ve yaratıcısının yeni Bond filmini yazıp yöneteceği iddia edildi.

  .

  İngiliz magazin gazeteleri "James Bond" hakkında konuşmaya bayılıyorlar ve son olarak, sıradaki Bond aktörünün kim olacağından farklı bir konuda, ilgi çekici bir haber paylaştılar.

  Daily Mail, oyuncu, yazar ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge'in Bond serisinin yapımcısı Barbara Broccoli ile "ilk görüşmelerde" bulunduğunu ve Waller-Bridge'in, serideki bir sonraki filmi yönetmek için Broccoli'nin bir numaralı tercihi olduğunu bildirdi. Sıradaki film genel olarak James Bond serisinin 26. filmi olacak.

  "Fleabag" yaratıcısı/yıldızı Waller-Bridge, Daniel Craig'in son James Bond filmi olan "No Time To Die"da, bazı sahneleri ve karakterleri elden geçirmenin yanı sıra diyalogları ve mizahı ve güçlendirmek için senaryonun üstünden geçmişti.

  Gazetenin kaynağı şöyle diyor: "Barbara, Phoebe'nin bir sonraki filmin yönetmenliği ve ortak yazarlığı için ilk tercihi olacağını söyleme konusunda oldukça açık. Phoebe'nin çok büyük bir yetenek olduğuna inanıyor ve Bond'a taze, modern bir yorum getiriyor. Zaten çok erken tartışmalar yaptılar, ancak denklemde birçok değişken var."

  Yeni film, yeni Bond aktörünün ilk filmi olacak ve muhtemelen yeni bir 007 geldiğinde her zaman olduğu gibi serinin tonu ve ölçeğinde bir değişiklik yaşanacak. Waller-Bridge casus gerilimlerinde deneyime sahip bir yazar. İlk çıkışında büyük beğeni toplayan kara mizah suikastçı/casus dizisi “Killing Eve”in ilk sezonunu yarattı ve yürüttü. İlk sezonun sonunda ayrıldı ve dizginleri sonraki ve daha az beğenilen üç sezon için diğer dizi yapımcılarına devretti.

  Bu yaz vizyona girecek olan "Indiana Jones and the Dial of Destiny"de, Indy'nin vaftiz kızı Helena olarak rol alan Waller-Bridge aynı zamanda Amazon'un yeni Tomb Raider serisini kaleme alıyor.

  Phoebe Waller-Bridge, Amazon İçin 2 Dizi Hazırlıyor: "Tomb Raider" ve Cehennem Hikayesi "Sign Here"

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top