Hesabım
  "Doctor Strange" Yıldızı Chiwetel Ejiofor "Venom 3"te Oynayacak

  Ejiofor, Sony'nin Marvel Evreni'ne geçiyor.

  Beyazperde

  "Doctor Strange" filmlerinde canlandırdığı Baron Mordo karakteriyle Marvel Sinematik Evreni'nde varlığını sürdüren Chiwetel Ejiofor, şimdi de Sony'nin Marvel Evreni'ne katılıyor.

  Ejiofor, Tom Hardy'nin başrolünü üstlendiği "Venom" serisinin üçüncü filminde rol almak için şu sıralarda son görüşmeleri gerçekleştiriyor. Hardy'nin Eddie Brock / Venom karakterine geri döneceği filmin oyuncu kadrosuna "Ted Lasso" yıldızı Juno Temple da katıldı.

  Filmin konu detayları henüz bilinmiyor, dolayısıyla Chiwetel Ejiofor ve Juno Temple'ın hangi karakterlere hayat vereceği de şimdilik belli değil. Marvel Sinematik Evreni ve Sony'nin Marvel filmleri arasında jenerik sonrası sahnelerle bağ kurulmuş olsa da şimdiye kadar bu iki evren birbirinden ayrı ilerledi. "Venom 3"te durum bu mu olacak yoksa Marvel Sinematik Evreni'nden ve ya önceki Venom filmlerinden karakterler geri dönecek mi bilinmiyor.

  "Spider-Man: Across the Spider-Verse" Marvel Sinematik Evreni ile Bağlantılı mı?

  Serinin uzun süreli senaristi Kelly Marcel, bu filmde yönetmen koltuğuna da geçecek. Marcel senaryoyu, Tom Hardy ile birlikte geliştirdikleri hikayeden yola çıkarak yazdı ve aynı zamanda Avi Arad, Matt Tolmach, Amy Pascal ve Hutch Parker ile birlikte yapımcılığı da üstlenecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top