Hesabım
  James Cameron Yeni Bir Terminatör Filmi Yazıyor!

  Arnold Schwarzenegger "Terminatör" serisiyle işinin bittiğini açıklamıştı ancak görünüşe göre Cameron için bu defter kapanmadı.

  .

  Aksiyon ikonu Arnold Schwarzenegger'in Terminatör serisiyle vedalaştığını açıklamasının hemen ardından ilk iki filmin yönetmeni ve senaristi James Cameron'ın yeni bir Terminatör filmi için çalışmaya başladığı ortaya çıktı.

  Dell Technologies World'de bir söyleşiye katılan yönetmen, üç ay önce yeni bir Terminatör filmi için senaryo yazmaya başladığını duyurdu ve daha ileri gitmeden önce yapay zekanın gidişatını görmek istediğini de sözlerine ekledi.

  James Cameron kendi yönettiği "Terminatör" ve "Terminatör 2: Mahşer Günü"nden sonra gelen üç film projesine dahil değildi ancak 2019 tarihli "Terminatör: Kara Kader" filminde hem hikaye yazarı hem de yapımcı olarak görev aldı. Ne var ki bu film 122.6 milyon dolarlık kayıpla tüm zamanların en kötü iş yapan filmleri arasında yer alıyor.

  Aralık ayında "Avatar: Suyun Yolu" filminin tanıtım turları sırasında sık sık röportaj veren Cameroni Terminatör serisini tamamen baştan başlatmaya yönelik bir girişimden bahsetmiş ve "Eğer yeni bir Terminatör filmi çekseydim ve belki de bu seriyi yeniden başlatsaydım - ki bu şu anda tartışılıyor ama hiçbir şey kesin değil - bu filmde kötü robotların çıldırmasından çok yapay zeka tarafını ele alırdım." ifadelerini kullanmıştı.

  James Cameron "Terminatör" Serisini Yeniden Başlatmak İstiyor!

  Cameron'ın şu anda yazdığı senaryonun bir devam filmi mi yoksa bir reboot filmi mi olduğu şimdilik bilinmiyor. Diğer yandan "Avatar 3"ü tamamlamak ve "Avatar 4" ile "Avatar 5" filmlerini çekmek için yoğun bir takvimi olan yönetmen Terminatör filmini yakın zamanda hayata geçirebilecek gibi durmuyor.

  Arnold Schwarzenegger: Terminatör Serisiyle İşim Bitti!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top